japp vurpat har jag, placerade crossen jag hade då i ett par björkar. Allmänt blåslagen, spricka i båtbenet (sitter tydligen i foten) och ett 15 cm lång reva i låret som blödde som f-n om fick sys ihop + en bruten tumme så det var ganska lindrigt.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
ringensmiskarn skrev:Bröt bägge handlederna och fick gå gipsad i 4 veckor. Ställer till lite problem vill jag lova. Tur man har en förstående fru som hjälpte till med de alldagliga bestyren![]()

Pewo skrev:japp vurpat har jag, placerade crossen jag hade då i ett par björkar. Allmänt blåslagen, spricka i båtbenet (sitter tydligen i foten) och ett 15 cm lång reva i låret som blödde som f-n om fick sys ihop + en bruten tumme så det var ganska lindrigt.

Jo det gör det. Körde in i en bil som svängde ut mitt framför mig på mopedtiden. Så dom fick gipsa där i förebyggande för det tog en vecka innan dom kunde se om den var bruten (båtbenet då)twinner skrev:Trist..Men sitter inte båtbenet i handen?
Det är för övrigt min enda vurpa med hoj (hittills).jo de gör de.. ett av de svåraste benen att läka enligt läkarna.. var gipsad i 3 månader!twinner skrev:Trist..Men sitter inte båtbenet i handen?
Showtime skrev:jo de gör de.. ett av de svåraste benen att läka enligt läkarna.. var gipsad i 3 månader!
|
|
Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen
Screenshot De flesta nav... |
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |
|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |