Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
crasypete skrev:detta kanske låter lite dumt men jag vill va på den säkra sidan så att jag får nån hoj!"!! är det 247 us dollar man ska sätta in om man ska ha en LY-CIG14E? uppskattar om någon kan vara vänlig och hjälpa mig med detta så det inte blir fel.. tack![]()
Svar : JA det är det för 14E.crasypete skrev:detta kanske låter lite dumt men jag vill va på den säkra sidan så att jag får nån hoj!"!! är det 247 us dollar man ska sätta in om man ska ha en LY-CIG14E? uppskattar om någon kan vara vänlig och hjälpa mig med detta så det inte blir fel.. tack![]()
Henrik Rosvall skrev:Kristofer Stiernhufvud vem är det?
Finns ju bara mobilnummer till denna killen.
Han är skriven i västerås, undrar bara så det inte är nåt skumt.
/Henrik

fax skrev:Hmmmmm mystisktnån som blir 1,5 miljoner rikare och drar utomlands snart
![]()
Sam skrev:Har t.o.m. lägenhet klar i Shanghai![]()
![]()
Nejdå, jag stannar kvar här och ni får era minimotos ifall båten inte sjunker![]()

Mr. Cap skrev:Går det inte att beställa hojarna mot faktura? Sammanlagt är det ju ändå ganska mycket pengar som skickas någonstans i Asien. Vet att man kan få varor skickade till Tullen i Sverige och man betalar när man hämtar sina varor. Alternativt att man använder en Escrow Service som en tredje part som håller i pengarna tills varorna kommer. Ett seriöst företag hade gått med på det.


Coola Ola skrev:Vet att det varit uppe i tråden innan men om man vill ge Mac en peng för besväret, är det bara att sätta in några extra dollars och så går överskottet automatiskt till honom eller?

Sam skrev:Pratade med GEneral Manager som inte ville gå ner till mer än 160US på 14E.
Det är kanske därför han är GEneral MAnager![]()
Jag tycker ändå att vi har bra priser. Har för mig att du tog 2290 Skr för 14E ut från zazty medlemmar.![]()
Pelle B skrev:![]()
:kocko
Vill du ha diplom eller? Blanda inte in dina affärer här, det blir ju bara ändå rörigare för de som inte riktigt har koll på hur de ska göra.
stefan.n skrev:Jag har för mig att alla beställde G2'or från zatzy. Då är 2290 inte mycket.
Synd att vi inte fick speciellt mycket rabatt, trots att det var relativt stor beställning. Men jag klagar inte alls, är ju hur jävla billigt som helst. Skitbra jobbat krappar (SAM, Mac, m.fl.)!
MSR skrev:Jag gjorde en utlandsinsättning... Bankerna sa att det var det lättaste, då dras det dollar belopp som du skrivit direkt från ditt konto... Där får man oxå ha 140 tecken i meddelande rutan![]()
da-geez skrev:Då ska jag prova det. Var nere på en Handelsbank och de hade ingen aning
om var jag snackade om. Han sa jag var tvungen att gå till en Föreningssparbank eftersom kontot va där. Sen dessa satans öppertider, lägga två luncher på att ränna runt o leta efter seriösa banker.
De behöver inte veta att dollars stannar i Sverige så länge.|
|
Brembo inför nya Hyction‑bromsskivor i WorldSBK 2027
Brembos nya carboceramiska ... |
|
Ducati lanserar Desmo450 EDS
Ducati lanserar Desmo450 ED... |
|
|
|
Custom Bike Show 2026
I år var det 52a gången Cus... |
|
|
Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!
Med en månad kvar är det gl... |
|
|
Från familjeföretag till modern motorhub – Ljunggrens Motor växlar upp
I motorvärlden finns det ha... |
|
|
Inga mirakelbatterier ändå?
Rabalder kring Verge: Har s... |
|
|
Custom Bike Show på lördag!
På Sveriges nationaldag, nu... |
|
|
Bilder från DGR 2026
Den 17 maj kördes The Disti... |
|
|
ZXMOTO – nytt mc-märke i Sverige
PRESSMEDDELANDE, Köpenhamn,... |
|
|
Gotland Ring Bike Week, välbokat trots turbulens i bolaget!
Det är med glädje vi pratar... |