Penguin skrev:Tur att man inte har en helsvart hoj dårå!![]()
Bla bla bla...
Svart hoj har jag, men stället borde inte utgöra några tvivel..
Polisen verkar ha ett intresse i att sakta glida förbi hojen när den står parekerad, o glo som fan..
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Penguin skrev:Tur att man inte har en helsvart hoj dårå!![]()
Bla bla bla...
maverick_750rr skrev:Ghost Rider brukar handla på MAXI och äter sina hamburgare på Wimpy´s i ståkkstan.
Jag vet dessutom att han stjäler dassrullar fårn det lokala fikets toaletter![]()
Vem bryr sig om han klotar eller inte? Många klotar här inne men det är ju inget man berättar för att det är kul precis. ZXR_Exotic klotade sin hoj förra veckan, nu finns inte den mer tex....... OCH? Så länge han inte skadade sig. Hoj kan man köpa ny igen, men inte ett nytt pannben.
750RR
K-Micke skrev:Jag tror att det är Lasse Berghagen som är Ghost Rider.
När han tröttnat på att flina upp sig mot kärringarna på Skansen, så drar han på sig sitt svarta ställ och kör satan.
Vi vet ju att han körde HD förr men det gav inte tillräckligt med kickar.

maverick_750rr skrev:Även en pedofils åsikter? Då är det du som är slut i huvet. Eller du har full förståelse varför talibanerna flög in i byggnaderna?
Samhällets fel såklart va?
750RR
K-Micke skrev:Jag tror att det är Lasse Berghagen som är Ghost Rider.
När han tröttnat på att flina upp sig mot kärringarna på Skansen, så drar han på sig sitt svarta ställ och kör satan.
Vi vet ju att han körde HD förr men det gav inte tillräckligt med kickar.
sgtpepper skrev:sno_pro skrev att han respekterade allas åsikter och blev därför påhoppad av glassbilskillen med snack om pedofiler?
Jag tycker nog inte att det var ett "nedplockande", snarare en förvirrad och märklig replik utan koppling till denna tråd, alltså precis som vanligt när det gäller glassbilen.
Och sen när började HD köra med kick, måste vara VÄLDIGT gamla cycklar du sett då. (Kunde inte heller låta bliTinatjejen skrev:Vadå INTE TILLRÄCKLIGT?
Har sett ett par st sånna segstartade Harley på olika fik. NOG FAN HAR DE FÅTT KICKA ALLTID!![]()
![]()
(kunde inte låta bli, när du la upp det så fint)
Spiken skrev:Och sen när började HD köra med kick, måste vara VÄLDIGT gamla cycklar du sett då. (Kunde inte heller låta bli)
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |
|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |
|
|
Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni
Retro möter racing – Ducati... |
|
Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026
Voge DS 800 X Rally är en n... |
|
|
|
Harley-Davidson laddar upp med massor av kubik
Harley-Davidson fortsätter ... |
|
|
KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?
KTM:s mellanklassraket får ... |