Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
hållundan skrev:Ingen som har lite ZX6r-delar liggandes? Allt är av intresse...
![]()
Vaffan, jag regerade ju här i lunarstorm-gbg-tråden innan jag flyttade jue...Hultan skrev:Jag vet inte om du borde ha tillåtelse att skriva i tråden när du kör i halmstad..![]()
Hur går moppen då?
Jag hade en ninja för ett par år sen, jag älskade den hojen!!![]()
Det är en 95:a, men dom är ju likadana... Vore sköj att se! Scanna?PacMan skrev:Vad är det för årsmodell du har köpt? Bike har haft en rätt intressant artikelserie om hur en ZX6r från 96 ser ut inuti efter 6000 mil. Läst det?![]()
Näe, fan va synd. Gött att du klarade dig förhållandevis bra... Krya på sig!!!Mookie skrev:Lowsidade ut på en åker för en dryg timme sedan, jag lever men har ont i nacken och i höger fot, svårt att gå. Chocken har inte släppt riktigt än men jag börjar skaka ordentligt nu.
Tusen tack ni andra som var med för all hjälp! Jag skulle inte ha klarat mig så bra utan er. Ni är riktiga stjärnor!
Usch, det var inte roligt! Bra att det inte gick värre för dig! Vart åkte du av?Mookie skrev:Lowsidade ut på en åker för en dryg timme sedan, jag lever men har ont i nacken och i höger fot, svårt att gå. Chocken har inte släppt riktigt än men jag börjar skaka ordentligt nu.
Tusen tack ni andra som var med för all hjälp! Jag skulle inte ha klarat mig så bra utan er. Ni är riktiga stjärnor!
hållundan skrev:Näe, fan va synd. Gött att du klarade dig förhållandevis bra... Krya på sig!!!
Vilka var det som var med?
![]()
Gött att folk ställer upp. Precis som ni gjorde för migMookie skrev:SV-rider, Yamaha farfar, Fogarty, Sharpedge och du med Z1000 som jag inte vet cad du har för nick.![]()
![]()
![]()
Faan, jag behöver![]()
Vi har i alla fall dagen till ära fått en ny passande flino:![]()
Hultan skrev:Usch, det var inte roligt! Bra att det inte gick värre för dig! Vart åkte du av?
Krya på dig!
Ok, som sagt, krya på dig, och bra att du inte blev en i statistiken!Mookie skrev:Vet inte riktigt vart jag åkte av, ute i skogen nogonstans, någon av dom andra får fylla i med lite mer relevant info.
Mookie skrev:Vet inte riktigt vart jag åkte av, ute i skogen nogonstans, någon av dom andra får fylla i med lite mer relevant info.
Mookie skrev:Vet inte riktigt vart jag åkte av, ute i skogen nogonstans, någon av dom andra får fylla i med lite mer relevant info.
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Vi provkör Indian Sport Chief RT
I Allt om MC nummer 8 som k... |
Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma
När en hojfirma i Tombolo i... |
|
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
Kurviger – Appen som hittar vägarna du inte visste att du ville köra
Att köra motorcykel handlar... |
![]() |
Nya europeiska riktlinjer ska höja kvaliteten på avancerad MC-utbildning
I samband med MotoGP-racing... |