Va inte det synd på en sån ny hoj??? Du kunde ju ha väntat på krasch kåporna ialla fallMr K skrev:Jag är en klantskalle.
/Mr K(lot)

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Va inte det synd på en sån ny hoj??? Du kunde ju ha väntat på krasch kåporna ialla fallMr K skrev:Jag är en klantskalle.
/Mr K(lot)
klart det var, men det e ju inte lönt att lägga energi på att reta sig för de blir inte hela av det ....... bara att gilla lägetJonnyN skrev:Va inte det synd på en sån ny hoj??? Du kunde ju ha väntat på krasch kåporna ialla fall![]()
Chicks digg scarsZxr_Green skrev:man kan ju inte säga något annat än att du höll ditt ord... läste precis i den tråden du hade lagt ut innan du skulle ut o köra...." att du skulle ut o vurpa lite ".... tradigt med hojen... men bra att du klara dej.,... men det e fett att klotahahaha
![]()
oki allt går ju att lösaMr K skrev:klart det var, men det e ju inte lönt att lägga energi på att reta sig för de blir inte hela av det ....... bara att gilla läget
Bara och fulfixa lite så det e körbar och sedan beställa lite grejjor sedan smacka på krashisarna när de kommer ... easy peasy
Hell YEAH... får väll se till att det blir litta scars nästa gång man klotarMr K skrev:Chicks digg scars
Den är inkörd på bästa sätt .......Gula faran skrev:Vilken otur...tur att du inte skada dig mkt iallafall![]()
...men upplyste inte säljare om "inkörningsperioden" på ny hoj..... några mil sådär..vrålåkaren....
Mr K skrev:Den är inkörd på bästa sätt ..."On the Racetrack:
Warm the engine up completely:
Do one easy lap to warm up your tires. Pit, turn off the bike & check for leaks or any safety problems.... "
Vakum går inte sönder.Jimmyretta skrev:tur att du inte skadade dig..
/J
Mr K skrev:Den är inkörd på bästa sätt .......
klart du ska prova ....... man växlar vid 14k-15k rpmBingo skrev:Jag vill gärna testa en 636 och har tänkt föreslå MrK ett bytlån. Men nu vete fan![]()
Ok, samma som på min då. Varv är kulMr K skrev:klart du ska prova ....... man växlar vid 14k-15k rpm
jtds skrev:Här är ett nytt trick du kan lära dig
http://www.m90.org/view_image.php?image_id=5192
![]() |
Bike kör Stark Varg EX!
Under hösten kommer Bike gö... |
![]() |
Customhoj Bike Show 2026
Den 23 till 25 januari körs... |
![]() |
Racing på Kjula Dragway till helgen
Den kommande helgen (23-24 ... |
Harley-Davidson och MotoGP lanserar Harley-Davidson Bagger World Cup
Harley-Davidson och MotoGP ... |
|
![]() |
BMW Motorrad International GS Trophy 2026 körs i Rumänien
Platsen för BMW Motorrad In... |
![]() |
Strängnäs Bike Show den 30/8
Sista lördagen i augusti är... |
![]() |
Mälaren Runt – Tillbaka till rötterna
Under lördagen kördes Mälar... |
![]() |
Fat Boy Gray Ghost – 35 år efter Terminator 2
2025-års Fat Boy Gray Ghost... |
![]() |
European Bike Week: 2-7 september 2025
Under veckan den 2 – ... |
Michael Schumachers Honda Fireblade såld på auktion
Michael Schumachers Honda F... |