Fittbyxor

Hmm...det skulle kännas bättre om man läste sånt här på 1:a april. För det måste väl vara ett dåligt skämt.!! :va

Jag hoppas åxå att det är någon som "skämtar aprillia" :D
Om inte, så ser jag fram emot fortsättningskurserna "hur man odlar skägg" & "så får du prostatacancer". Om det nu skall ordnas kurser i att lära kärringar manligt beteende, varför inte då något lite mer användbart, som t.ex fickparkering eller gräsklippning?
Dessutom så kräver jag, i jämlikhetens namn, att få gå en kurs i menstruation.
 
Men...assså...ska tjejer ha hela verktygsväskan när dom ger sig ut? :va En strap-on för att kunna banga på en annan tjej (Ja, det är så jävla på modet o vara BI), en annan (?) strap-on (?) för att kunna pinka i naturen?

Jisses....

Jag hade ett urklipp från Metro där det förkunnades att organisationen "Kvinnor Kan" hade gått i konkurs. Tydligen kunde dom inte.

:D :tuttar :D
 
Last edited:
Jag kan inte tro annat än att Duckie slänger ute en rejäl flaimare här, om inte måste det väl vara hennes sätt ett genomföra ett nytt Dalauppror. Jag skulle ge vad som helst för att se gäng damer stå o kämpa med kroppshållningen för att klara av det stående, måste ju se hysteriskt roligt ut.
Annars kan man ju alltid pissa i byxan stående de lär ju inte behövas workshoppas för det:tummenupp
 
FY FAAN JAG VILL VARNA KÄNSLIGA TITTARE

[YOUTUBE-ID]9vTN9EXkJSE[/YOUTUBE-ID]

[YOUTUBE-ID]5aseslFsHxI&mode=related&search=[/YOUTUBE-ID]
 
Jag är en ganska praktisk kille, sjuk i huvudet kanske, men praktisk. Så det första jag tänker på, i egenskap av mångårig erfarenhet av att stå upp och pissa, är:
Vad händer när man pissar med en kraftig stråle så att röret fylls upp innan det hinner rinna ut ur pipen? Kommer inte allt i småbyxorna iaf då? Kan man inte bara släppa på rakt ut i lillbrallan direkt? Då blir det ju iaf varmt och mysigt i början...
 
Med dom där två klippen har vi nu bevisat att KVINNOR är anledningen till växthusproblemen, det är DOM som orsakar den förödande skövlingen utav regnskogen, enbart för att dom ska kunna få stå och pissa :dummer
 
Spär på med menskopp och kvinnopottan pippinet. Den senare kan kompletteras med travelkit påsar.

*lalalalalalala* Hör inte! Ser inte! :D



VARFÖR har vi inte bajspåsar som till hundar? Då kan vi ju skita var vi vill?
Nä - nu har det gått för långt! Fittbyxor och stim, FI och fan säger jag!

Vänta du bara...dina öron har inte trillat av än så det lär bli mer!!! :rofl

Jag väntar med spänning!
Överraska mig! :D
 
Last edited:
Jahapp. Jag garvar inte ihjäl mig när feminister möts för att diskutera arbets- och lönerelaterade frågor. Men detta... känns lite väl flummigt.
 
*/ ?>
Nyheter
KTM firar 100 år av 6DAYS

KTM firar 100 år av 6DAYS® ...

Snabbladdad ny 94-hästars elhoj

BBM Hiro – ett helt nyutvec...

KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design

Efter flera decennier tills...

Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni

Retro möter racing – Ducati...

Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026

Voge DS 800 X Rally är en n...

Harley-Davidson laddar upp med massor av kubik

Harley-Davidson fortsätter ...

KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?

KTM:s mellanklassraket får ...

Nytt från Halvarssons: Mora V2

Halvarssons nya Mora V2 är ...

Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife

Efter att motorcyklar förbj...

Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife

Efter att motorcyklar förbj...

Back
Top