Bild & Video En MOZZ racing-tischa har setts i...

Det har tydligen redan dykt upp kopior söderut i Europa. Säkert nån parallellimport från China. Fotot är taget i Marche, Italien.



Italien2014134.jpg
[/URL][/IMG]

Den här UNDERBARA bilden dök upp i en annan tråd, jag bara måste posta den här!!!:tummenupp:tummenupp:tummenupp

Tack Gearbox!

View attachment 407828

Jag anar ugglor i Mozz... Är det månne exakt samma tischakopia? :va
 
Last edited:
Jag ser kopian över hela Europa, här på gränsen mellan Italien och Österrike

DSC01993.jpg

Det finns en bild på T-shirten från Hofbrähaus i München men publicerar jag den så tappar jag det sista som finns kvar av min trovärdighet.
 
Jag ser kopian över hela Europa, här på gränsen mellan Italien och Österrike

View attachment 407877

Det finns en bild på T-shirten från Hofbrähaus i München men publicerar jag den så tappar jag det sista som finns kvar av min trovärdighet.

Helt otroligt att denna Kina-kopia spridits så mycket! Och att just DU sett de överallt. Vaket!:tummenupp

Skulle juh gärna se den där Hofbrauhaus-kopian också….
 
Detta är ju absolut makalöst vad beresta dessa tischor blir/är!!!!!:tummenupp:tummenupp:tummenupp:tummenupp
 
image.jpg

En Mozz-tischa har setts på Victoria's Secret i New York.
 
Hoppas du tog tillfället i akt och gick fram till nån snygg anställd: "Hellå, I äm from Swedän dårå, änd this is di cålest t-shört yoo cän get vah!"

Jodå. Hon frågade hur fort det kunde gå. Jag svarade "Tre sekunder!". Jag menade 0-100, men att döma av hennes skratt tror jag att hon trodde att jag menade något helt annat... :va
 
Nyheter
Tierp Arena värd för EM i Dragracing

Den 7–10 augusti 2025 förva...

120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla

Screenshot Den 16–17 aug...

En vecka kvar!

Nu är det exakt en vecka kv...

Farligt vilseledande alkomätare på marknaden

Ett stort oberoende test ut...

Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey

För att fira den trefaldige...

Vi provkör Indian Sport Chief RT

I Allt om MC nummer 8 som k...

Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma

När en hojfirma i Tombolo i...

Äldre än en gentleman

Vi har fotograferat en 100 ...

MV Agusta återgår till 100% eget ägande

MV Agusta Motor S.p.A. till...

MV Agusta åter självständigt

MV Agusta Motor S.p.A. till...

Back
Top