Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Jag har en Hero3 Silver, och min blev så kass efter uppdatering att jag fick skicka den till Gopro service center. Dom skickade mig en ny, och den har jag inte vågat uppdatera, för då blir la den kass också antagligen.Det enda bekymmer jag stött på hittils i körningen är att den blir lite orolig vid fullgas runt 200 strecket, tror en styrdämpare skulle lösa det bekymmret. Hoppas att ekonomin tillåter en invenstering snart så att jag kan testa och se hur det blir
Angående kameraproblemen, någon här som kör med Gorpo Hero 3?
Den filmar ca 5-7 minuter varje pass jag körde för att sedan stänga av sig, någon som haft liknande problem?
Läste om att det kunde vara för segt minnekort men har ju använt den tidigare utan problem så varför skulle det börja krångla nu? Det enda jag kommer på som jag gjort är att jag uppdaterat firmware i kameran, men känns ju sjukt om kameran ska bli sämre av en uppdatering...![]()
Jag har en Hero3 Silver, och min blev så kass efter uppdatering att jag fick skicka den till Gopro service center. Dom skickade mig en ny, och den har jag inte vågat uppdatera, för då blir la den kass också antagligen.
Det verkar som om den manuella uppdateringen är bättre. Formatera även ditt minneskort till FAT32 eller EXFAT beroende på om du har ett minne större eller mindre än 32 gb. Att få en ny tog ca 3 veckor från det att jag skickade min tills jag hade en ny.Hmm, låter inte bra!
Såg nåt om manuell uppdatering av firmware på deras hemsida. Ska prova det annars är det väl bara att kontakta Gopro och höra vad dom säger..
Hur lång tid tog det för dig att få en ny skickad?
Det var ju Italian days så jag var o smög runt lite och filmade med iphönen, lite svårt att se på filmen att hägglund powerwheelar lågt och stabilt, men samma om igen varenda varv på det passet jag kollade, kul att se på och snyggt kört!
http://www.youtube.com/watch?v=RXeEna56Pic&feature=youtu.be
Har det hänt något med besten under vintern?![]()
|
|
Gotland Ring Bike Week 2026, Early Bird erbjudande!
Den 3-5 juli slår vi upp po... |
|
|
Gotland Ring Bike Week 2026, early bird erbjudande!
Boka din plats på Gotland R... |
|
|
Gotland Ring Bike Week 2026, early bird erbjudande!
Boka din plats på Gotland R... |
|
|
Förarkurser på Nürburgring
Nu är datumen för båda föra... |
|
Brembo presenterar TrackTribe
Brembo presenterar TrackTri... |
|
|
|
21/12 är sista dagen beställning av Katalogen 2026
Stora Motorcykelkatalogen 2... |
|
|
Gotland Ring Bike Week 2026, spara pengar med early bird erbjudande!
Packa hojen, damma av hjälm... |
|
|
Gotland Ring Bike Week 2026, spara pengar med early bird erbjudande!
Packa hojen, damma av hjälm... |
|
|
Ny Retro Ducati till 100-årsjubileumet?
Rykten om nya klassiska Duc... |
|
|
Ny Retro Ducati till 100-årsjubileumet?
Rykten om nya klassiska Duc... |