Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Jag har en Hero3 Silver, och min blev så kass efter uppdatering att jag fick skicka den till Gopro service center. Dom skickade mig en ny, och den har jag inte vågat uppdatera, för då blir la den kass också antagligen.Det enda bekymmer jag stött på hittils i körningen är att den blir lite orolig vid fullgas runt 200 strecket, tror en styrdämpare skulle lösa det bekymmret. Hoppas att ekonomin tillåter en invenstering snart så att jag kan testa och se hur det blir
Angående kameraproblemen, någon här som kör med Gorpo Hero 3?
Den filmar ca 5-7 minuter varje pass jag körde för att sedan stänga av sig, någon som haft liknande problem?
Läste om att det kunde vara för segt minnekort men har ju använt den tidigare utan problem så varför skulle det börja krångla nu? Det enda jag kommer på som jag gjort är att jag uppdaterat firmware i kameran, men känns ju sjukt om kameran ska bli sämre av en uppdatering...![]()
Jag har en Hero3 Silver, och min blev så kass efter uppdatering att jag fick skicka den till Gopro service center. Dom skickade mig en ny, och den har jag inte vågat uppdatera, för då blir la den kass också antagligen.
Det verkar som om den manuella uppdateringen är bättre. Formatera även ditt minneskort till FAT32 eller EXFAT beroende på om du har ett minne större eller mindre än 32 gb. Att få en ny tog ca 3 veckor från det att jag skickade min tills jag hade en ny.Hmm, låter inte bra!
Såg nåt om manuell uppdatering av firmware på deras hemsida. Ska prova det annars är det väl bara att kontakta Gopro och höra vad dom säger..
Hur lång tid tog det för dig att få en ny skickad?
Det var ju Italian days så jag var o smög runt lite och filmade med iphönen, lite svårt att se på filmen att hägglund powerwheelar lågt och stabilt, men samma om igen varenda varv på det passet jag kollade, kul att se på och snyggt kört!
http://www.youtube.com/watch?v=RXeEna56Pic&feature=youtu.be
Har det hänt något med besten under vintern?![]()
|
|
Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen
Screenshot De flesta nav... |
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |
|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |