Philip
Kurviga vägar ska avnjutas hårt
skoteridioten skrev:Word!
No offense (åter igen), men maken till moppefucko var det längesen jag hörde om. Att äga en sån hoj som många av oss bara drömmer om, och sen inte ens veta skillnaden på twin å radfyra... jösses
![]()
Jag trodde faktiskt att jag skulle få några seriösa svar på mina frågor. Ok, ett par stycken var seriösa. Tack Bosco mfl! Mycket informativt!

Väldigt låg nivå på detta forum i övrigt måste jag säga. Bara att hålla med den gode Edward.
Låt mig förtydliga ytterligare en gång för de oförstående sossar som inte fattar vad jag menade med radfyra/twinfrågan.
Jag har bara ägt twinhojar och aldrig någonsin ens suttit på en sporthoj med radfyra. Därför har jag personligen kanske lite snedvridna referenser som bara kört twin och vill därför ha lite förklaringar på skillnaderna.
Att bli kallad för moppefucko känns ju sådär lagom berättigat. Moget.
Anar jag lite Svensk sosseavundsjuka mellan raderna?
Jag får nog ta och kontakta den Svenska Generalagenten för Augusta och försöka få till en provkörning genom den. Verkar vara enda sättet.
Sincerely,
Philip
Last edited: