Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
PL0J skrev:I nästa nummer av Bike skulle dom ha testa GPR'en, RS125'an, Miton och även CBR125'an om jag inte minns fel.
Så håll utkik.
Personligen så tycker jag att GPR'en är den snyggaste 125'an på marknaden, men RS125 känns som om den är mkt seriösare i chassi, bromsar osv.
.. Ska köpa hojen på tisdag antagligen .. sen drar jag till Finland Min morfarPEPPO! skrev:Okej.. men F*N när kommer den ut då.. Ska köpa hojen på tisdag antagligen .. sen drar jag till Finland
![]()
Aa precis så känner jag också.. riiktigt fräck o ball, men samtidigt känns RS125:an rejälare och större... frågan är också hur den går jämfört med RS125:an.. strypt alltså![]()
PL0J skrev:Min morfar)) har lånat det senaste nummret av bike, så jag har ingen möjlighet att kolla när nästa nummer kommer. Men gissar att det är ett tag kvar, för senaste nummret kom nyligen..
Jag tror knappast den går sämre än RS125'an i strypt skick..
Tror även du kommer bli grymt nöjd ifall du nu köper en GPR, både om du kommer köra den i strypt eller ostrypt skick.

|
Danske Vilh. Nellemann övertar Honda-importen i Sverige
Äntligen är frågan om vem s... |
|
|
|
Harley‑Davidson ”Creators Custom Clash”
Harley‑Davidson drar igång ... |
|
Di Giannantonio tillbaka som vinnare!
Fabio Di Giannantonio är fö... |
|
|
The Distinguished Gentlemans’s Ride – Körs i morgon!
Den 17 maj är det åter dags... |
|
|
GOTLAND GRAND NATIONAL OCH AFTONBLADET SÄNDER 12 TIMMAR LIVE FRÅN ÅRETS TÄVLING!
Foto: Karin Tornblom Pre... |
|
|
|
Allt om MC på Rapidos öppet hus!
Kom och hälsa på Rapido MCK... |
|
|
Bike på Rapidos öppet hus!
Kom och hälsa på Rapido MCK... |
|
|
Stabilt läge på Gotland Ring!
Den trista dispyten om ägan... |
|
|
Anpassad service för Ducati Desmo 450 MX
Ducati lanserar serviceinte... |
|
|
Oro för batteriet
Batteriet oroar mest – men ... |