Den här filmen ser jag mest fram emot att se

Kom precis från en Batman visning och får säga att filmen levererade. Det var nog ingen som gick besviken från salongen. Lite tråkigt att man inte har någon fler Batman att se fram emot från Nolan & Co. Men det kanske är bäst att sluta på topp som man säger.

Det kändes ju väldigt upplagt för en ny Batman måste jag säga.
 

Lite synd att storyn inte handlar om Mars denna gång men man får väl se den pga. Jessica Biel än fast hon bara har 2 :tuttar
 
Jag såg de två första batman filmerna i slutet av 80-talet och början av 90-talet. De var kassa tyckte jag. Sedan har jag dissat hela konceptet. Nolan triologin ska dock vara bättre säger alla. Nu vill folk ha med mig på bio för att se den nya filmen. Frågan jag ställer SH´s cineaster lyder således: Har jag beshållning av den utan att ha sett de andra två tidigare filmerna av Nolan?
 
*/ ?>
Nyheter
Harley-Davidson lanserar RIDE

Pressrelease från Harley-Da...

KTM uppdaterar sin elhoj

Pressrelease från KTM: ...

Verksamheten säkrad på Gotland Ring!

Det har varit många turer k...

Ducati Superleggera V4 Centenario – kolfiberdrömmen

Med anledning av Ducatis 10...

Yamaha Ténéré 700 World Raid provkörd och klar!

Just nu återhämtar vi oss p...

Provkörning pågår, Ténéré 700 World Raid!

Just nu är vi mitt i provkö...

Världslansering, Yamaha Ténéré 700 World Raid!

Just nu är Bike på plats på...

Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen

Screenshot I samband med...

CTEK visar upp ny laddare och ”booster”

CTEK NXT 5 Nu börjar sol...

Vi provkör nya H-D-modeller

Allt om MC åkte till Malaga...

Back
Top