Dela broderligt?

Haha, va fan.. Undra hon inte varför han VARJE gång sprang på toa?
 
Men de måste ju bott tillsammans eller? Hur fan låssas man vara spontan annars? Och hur allvarliga komplex har man om man är beredd att lägga ut det på entreprenad?
 
Lite skrämmande. Har hört detta från två bekanta till mig varav den ena gick i min klass på gymnasiet. Dom är två brats som är varandra väldigt lika, iaf till kroppsbyggnad (läs: Mr.Burns). Dom påstår sig ha gjort denna "switch" en gång när den ena av dom fick med sig en full chey hem.

Då tjejen ursäktade sig och gick på toaletten så bytte dom helt enkelt plats (ja även killarna var fulla) med varandra och tjejen märkte ingenting förräns det hela var överstökat och lampan tändes :näsblod.

Skitsnack eller inte? Har man träffat dessa två personer så tvivlar man sen inte på huruvida historien är sann eller inte, två praktexemplar av idioter.
 
"entrepenad"... :rofl



och 2 månader utan att hon en endaste gång hörde handklappningarna när brorsorna böt av vanrandra i hallen låter lite för korkat för att va på riktigt...



nämmen seriöst, stackars flicka som går o tror att hon ligger me sin fina pojkvän som hon är trogen mot o vice versa o allt är frid o fröjd sen visar d sig vara den där brorsan som hon hatar mer än spindlar o dåligt ph-värde i underlivet tillsammans... om d nu va så..
 
"För generad för att kunna ha sex med sin flickvän...." Men kunde han sätta på nån annan istället iallafall? :va Jobbigt, äntligen skaffat brud, men det är ändå brorsan som får ligga.. :hihi
 
"För generad för att kunna ha sex med sin flickvän...."

Sexdebuten görs onykter :mattias

Drick sprit är man fortfarande för generad drick mer sprit prova å ligga, fortfarande för generad drick mer sprit kroknar krigarn pga av spriten så får man svälja ner ett par viagra med lite mer sprit.
 
Jag förstår inte problematiken.
Tjejen har till vardags en fin och snygg kille (antar jag eftersom de är ihop).
Ovetande är hon om att han är totalt kass i sängen. Brorsan kliver in i hemlighet = snygg kille på dagen, bra kille på natten. Är detta nånting negativt?
Hur många tjejer får inte nöja sig med endera? Bortskämda fruntimmer!


Man blir förbannad! :mad:
 
Jag förstår inte problematiken.
Tjejen har till vardags en fin och snygg kille (antar jag eftersom de är ihop).
Ovetande är hon om att han är totalt kass i sängen. Brorsan kliver in i hemlighet = snygg kille på dagen, bra kille på natten. Är detta nånting negativt?
Hur många tjejer får inte nöja sig med endera? Bortskämda fruntimmer!


Man blir förbannad! :mad:

Problemet är väl just om man är ovetande. Annat om det hade varit självvalt. :tummenupp




Edit: Fast det man inte vet har man ingen aning om... :näsblod
 
Last edited:
Nyheter
Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Nya Chief Vintage Sturgis

I samband med 86:e Sturgis ...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Back
Top