Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
gismo skrev:snöar ute har tråkigt provar att skicka bild,
Fan va cool!Snigel skrev:Det börjar ta sig lite i garaget en förhandstitt är väl på sin plats hålltillgodo![]()
Grym, riktigt snyggt med röda fälgar faktiskt. - Till de nylackade svarta kåporna alltså...Snigel skrev:Det börjar ta sig lite i garaget en förhandstitt är väl på sin plats hålltillgodo![]()
Snigel skrev:Jag är nöjd med fälgarna i röd färg vet att alla inte kommer dela den uppfattningen men sånt är livet![]()
Själv tycker jag att dom![]()
![]()
![]()
Snigel skrev:Det börjar ta sig lite i garaget en förhandstitt är väl på sin plats hålltillgodo![]()
Rasorblade skrev:Snygga posörbilder!!!![]()
Blue_F skrev:Coolt Med svart Ninja![]()
Hur fungerar det med mattlackat jämfört med blankt när det gäller tålighet, repor, underhåll och sånt??antar att det inte krävs så mycket putsande..?
Hehe... det blir också allt jag får göra på ett tag då jag egentligen inte får köra den förän 19:e maj... men skall nog ta en provtur när jag åker hem i slutet av aprill... Orka vänta![]()
Just nu är det nära en meter snö utanför garaget den står i![]()
Hörru din posöråkare...mer bilderhållundan skrev:Det var dock herrejössesdålig passform eftersom grenrören antagligen fick sig en kyss när aset vurpade. Helvete va svårt det var att få dit skiten.
Nu sitter det bara halvdant, hinner inte mecka på mer idag.
Blue_F skrev:Coolt Med svart Ninja![]()
Hur fungerar det med mattlackat jämfört med blankt när det gäller tålighet, repor, underhåll och sånt??antar att det inte krävs så mycket putsande..?
Långa farbron skrev:Tack JonaZ.
Lite färgprov på den senaste hojen,Skruttens TL1000 får nya kläder.
Antracitgrå metalick med matt klarlack.
hållundan skrev:
Frågan är varför du inte lackar rosa och andra härliga färger? Bara svart/grått än så länge.![]()
Okejrå. Vitt pearl är fräsigt. Jag bangar inte en rosa. Jag har dock inget som ska lackas...Långa farbron skrev:Jag har lackat vitt med pearl tex...men jag letar efter en modig kille som vill ha en rosa hoj![]()
Du har ingen bild på det vita du lackat?Långa farbron skrev:Jag har lackat vitt med pearl tex...men jag letar efter en modig kille som vill ha en rosa hoj![]()
![]() |
Fat Boy Gray Ghost – 35 år efter Terminator 2
2025-års Fat Boy Gray Ghost... |
![]() |
European Bike Week: 2-7 september 2025
Under veckan den 2 – ... |
Michael Schumachers Honda Fireblade såld på auktion
Michael Schumachers Honda F... |
|
![]() |
Dags för Mälaren runt 2025 – 16 augusti
Lördagen den 16 augusti 202... |
Retrohoj från Honda presenterad på Suzuka
Under 46:e Coca Cola 8-timm... |
|
![]() |
Sandvikens franskaste Triumph
I Norrtälje kunde vi se hur... |
![]() |
Hydet Dirt Drag #2 – Helt enkelt skitkul
Den 2 augusti körde Hydet M... |
![]() |
A ride for our child, Tyra
MC-kortegen ”A ride for our... |
![]() |
Mälaren Runt #40 – 16 augusti
Lördagen den 16 augusti kör... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP
För att fira den trefaldige... |