Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
gismo skrev:snöar ute har tråkigt provar att skicka bild,
Fan va cool!Snigel skrev:Det börjar ta sig lite i garaget en förhandstitt är väl på sin plats hålltillgodo![]()
Grym, riktigt snyggt med röda fälgar faktiskt. - Till de nylackade svarta kåporna alltså...Snigel skrev:Det börjar ta sig lite i garaget en förhandstitt är väl på sin plats hålltillgodo![]()
Snigel skrev:Jag är nöjd med fälgarna i röd färg vet att alla inte kommer dela den uppfattningen men sånt är livet![]()
Själv tycker jag att dom![]()
![]()
![]()
Snigel skrev:Det börjar ta sig lite i garaget en förhandstitt är väl på sin plats hålltillgodo![]()
Rasorblade skrev:Snygga posörbilder!!!![]()

Blue_F skrev:Coolt Med svart Ninja![]()
Hur fungerar det med mattlackat jämfört med blankt när det gäller tålighet, repor, underhåll och sånt??antar att det inte krävs så mycket putsande..?
Hehe... det blir också allt jag får göra på ett tag då jag egentligen inte får köra den förän 19:e maj... men skall nog ta en provtur när jag åker hem i slutet av aprill... Orka vänta![]()
Just nu är det nära en meter snö utanför garaget den står i![]()
19maj vaddå har du inte åldern inne eller?Hörru din posöråkare...mer bilderhållundan skrev:Det var dock herrejössesdålig passform eftersom grenrören antagligen fick sig en kyss när aset vurpade. Helvete va svårt det var att få dit skiten.
Nu sitter det bara halvdant, hinner inte mecka på mer idag.

Blue_F skrev:Coolt Med svart Ninja![]()
Hur fungerar det med mattlackat jämfört med blankt när det gäller tålighet, repor, underhåll och sånt??antar att det inte krävs så mycket putsande..?
Långa farbron skrev:Tack JonaZ.
Lite färgprov på den senaste hojen,Skruttens TL1000 får nya kläder.
Antracitgrå metalick med matt klarlack.


hållundan skrev:
Frågan är varför du inte lackar rosa och andra härliga färger? Bara svart/grått än så länge.![]()

Okejrå. Vitt pearl är fräsigt. Jag bangar inte en rosa. Jag har dock inget som ska lackas...Långa farbron skrev:Jag har lackat vitt med pearl tex...men jag letar efter en modig kille som vill ha en rosa hoj![]()

Du har ingen bild på det vita du lackat?Långa farbron skrev:Jag har lackat vitt med pearl tex...men jag letar efter en modig kille som vill ha en rosa hoj![]()
|
|
Seriösa mc-kläder till bra pris
Raven Moravia TX Air+: Seri... |
|
Márquez obeveklig i Misano
Misano gav Márquez hans fem... |
|
|
|
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”
På MC-mässan i vintras anor... |
|
|
Nisse Hedlund bortgången
Den legendariske motorkonst... |
|
|
En dag på dragstrippen
Efter att ha varit aktiv so... |
|
Steve McQueens Scott Squirrel till salu
Detta Scott Flying Squirrel... |
|
|
|
Dags för Strängnäs Bike Show!
Sista lördagen i augusti är... |
|
|
Bikeweekend på Kjula denna helg
Den 22-23 augusti är det da... |
|
|
Motorcycle Inferno #8
Den 5 september blir Laxhol... |
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |