Ravetrancer
Now even more badass!!!
tack, jo då det har gått åtskilliga timmar kan jag ju sägaPadde skrev:Ravetrancer, SJUKT snygg R1 du har!
Kan tänka mig så mycket jobb som ligger bakom.
![]()

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
tack, jo då det har gått åtskilliga timmar kan jag ju sägaPadde skrev:Ravetrancer, SJUKT snygg R1 du har!
Kan tänka mig så mycket jobb som ligger bakom.
![]()
Ravetrancer skrev:tack, jo då det har gått åtskilliga timmar kan jag ju säga![]()
åååh gud vad många ggr jag fått höra den frågan???Harmon Rabb skrev:Har det gått så långt att du drar dig för att använda den med tanke på det nerlagda arbetet?
Ravetrancer skrev:åååh gud vad många ggr jag fått höra den frågan???
Här piskar jag hojen lite som jag tycker att man skall göra om man kör hoj![]()
kolla sidan 7 så ser du lacken bättre....kameleontTERMINATOR skrev:riktigt snygg, vad är det för lack på den
måste ju få köra den oxo, det e ju kul att körazilver skrev:Ta det lugnt annars börjar jag gråta![]()
I övrigt riktigt jävla asgryyyym hoj![]()
är fälgarna cromade eller poleradeRavetrancer skrev:kolla sidan 7 så ser du lacken bättre....kameleont
hela hojen e polerad, inget kromatTERMINATOR skrev:är fälgarna cromade eller polerade
funderar på att polera falco fälgarna i vinter, eller lämna dom till någon som kanRavetrancer skrev:hela hojen e polerad, inget kromat![]()
Ravetrancer skrev:hela hojen e polerad, inget kromat![]()
Ulvheden skrev:vet inte om där finns med någon mattsvart retta, känns inte som jag orkar kolla igenom så jag slänger upp bilder på min!![]()
NiceBENSON skrev:Min 00:a
Tycker ändå att orginal färgen är snyggast.R1 racer skrev:Tänkte vi kan ju lägga upp en massa bilder på om stylade/lackerade R1r,Era egna eller hittade på nätet.
Det kan ju ge oss alla ytterliggare lite tips o råd när man vill sätta lite egen personlig stil på sina rettor.Finns ju massor av läckra o ombyggda såna.
Personlig smak sak jumicke70 skrev:Tycker ändå att orginal färgen är snyggast.
surt sa räven ....fast du har väl en ny hoj nu 00:a enligt avataren ,eller är det den gamla?R1 racer skrev:.Dock fick jag inte behålla den så länge...nån mån bara o just blivit klar med lackering och allt då var det dax att plantera ut den i skogen
Det är den gamla,som jag planterade,dock får den stå kvar ett tag som minne tills jag skaffat ny häck att gasa runt på.BENSON skrev:surt sa räven ....fast du har väl en ny hoj nu 00:a enligt avataren ,eller är det den gamla?
![]() |
Nytt världsrekord:”highchair wheelie” i 204 km/h
Den brittiske stuntföraren ... |
![]() |
Stora Motorcykelkatalogen 2026
Nu har vi öppnat förbeställ... |
![]() |
Nya Panigale V4 R: Ducatis nya högfartsvapen
Nya Panigale V4 R har senas... |
![]() |
Vilken otrolig comeback!
Spanjoren Marc Marquez full... |
![]() |
Indian slår rekord på Bonneville Salt Flats
Ända sedan INDIAN MOTORCYCL... |
![]() |
Nya Ducati Panigale V4 R
Ducati har nu lanserat nya ... |
Eldrivna Honda WN7
Honda WN7 Honda har pres... |
|
![]() |
Stark Varg EX, en smygande ninja!
Nu har jag och Varg EX hunn... |
![]() |
BMW presenterar Vision CE
I samband med IAA Mobility ... |
Honda lanserar elmotorcykeln WN7
Honda har presenterat eldri... |