Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
-Den här tråden är ett bevis på att feminismen håller på att vinna. Fram med pattarna! ?
- Wtf...jag hade en likadan neck-roll när jag lirade defense end. Eller är det håret?Det enda fotot jag har på min första hoj, utan babes.
View attachment 460285
Min andra hoj - med "babe".
View attachment 460286
...sent 70-tal. Alla såg ut som HoaHoa eller hockeyfrilla à la Joan Jett & Runaways.Eller är det håret?
Nog för att det är biker babes, men skriv inte feminism och pattar i samma mening, någon kanske läser slarvigt och slänger ut en toplessbild på Rune, 63 år, BMI i ungefär samma härad och fylliga d-kupor, i jämställdhetens namnDen här tråden är ett bevis på att feminismen håller på att vinna. Fram med pattarna! ?
Eller ännu värre - Blodpuddingen hittar tråden, spräcker en artär och raljerar ihjäl oss allihopa om sexism, kvinnoförnedring yada-yadaNog för att det är biker babes, men skriv inte feminism och pattar i samma mening, någon kanske läser slarvigt och slänger ut en toplessbild på Rune, 63 år, BMI i ungefär samma härad och fylliga d-kupor, i jämställdhetens namn![]()
Såg dem live på Skogsvallen i Östervåla när det begav sig. Då var det fler än sångerskan som vad iklädd raffset. Yum!Ingen där man skulle vilja gå nära. Men en del är ju lyssningsbart.
Det är Swedie feministerna korsfäster och bränner först så vi hinner fly ?Eller ännu värre - Blodpuddingen hittar tråden, spräcker en artär och raljerar ihjäl oss allihopa om sexism, kvinnoförnedring yada-yada
![]()
haha. Kul att se att att knäppen du fick på näsan för en månad sen tydligen fortfarande svider så pass mycket att du inte lyckas förtränga det.Eller ännu värre - Blodpuddingen hittar tråden, spräcker en artär och raljerar ihjäl oss allihopa om sexism, kvinnoförnedring yada-yada
![]()
Fäll ned pekfingret och chilla. Pekpinnar funkar bäst på familjeliv eller nåt. Det finns ALLTID någon på Internet som har fel.Ställ ner ful-ölen på bordet nån sekund, och tänk lite, så kanske det till slut går in.
Din sista mening snor jag. Riktigt bra... Tack!Fäll ned pekfingret och chilla. Pekpinnar funkar bäst på familjeliv eller nåt. Det finns ALLTID någon på Internet som har fel.
Jag förstod "tutte"
Jag väntar fortfarande på att Lindsey Stirling skall ringa.Så här är det!
Kvinnans ålder är optimal i förhållande till mannens då hennes ålder är Q=(M/2)+7
![]() |
Tierp Arena värd för EM i Dragracing
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla
Screenshot Den 16–17 aug... |
|
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Vi provkör Indian Sport Chief RT
I Allt om MC nummer 8 som k... |
Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma
När en hojfirma i Tombolo i... |
|
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |