Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
philsson skrev:Ska registreringsbesiktiga inom kort och jag har varken drevskyddskåpa eller kedjeskydd. Behövs dessa 2 eller räcker det med drevskyddskåpa om ens det?
har för mig att jag läst någonstanns att de kravet är borttaget. Men jag kanske blandar ihop det. Känns något onödigt på en cross. Skyddet kostar över 500kr..yonsson skrev:Man måste ha kedjeskydd! Jag ringde t om och frågade det innan jag skulle besikta i år eftersom det låg på vinden och jag var lat, men dom sa att man måste ha det så det var bara att masa sig upp för trapporna.
yonsson skrev:Man måste ha kedjeskydd! Jag ringde t om och frågade det innan jag skulle besikta i år eftersom det låg på vinden och jag var lat, men dom sa att man måste ha det så det var bara att masa sig upp för trapporna.
Michael Schumachers Honda Fireblade såld på auktion
Michael Schumachers Honda F... |
|
![]() |
Dags för Mälaren runt 2025 – 16 augusti
Lördagen den 16 augusti 202... |
Retrohoj från Honda presenterad på Suzuka
Under 46:e Coca Cola 8-timm... |
|
![]() |
Sandvikens franskaste Triumph
I Norrtälje kunde vi se hur... |
![]() |
Hydet Dirt Drag #2 – Helt enkelt skitkul
Den 2 augusti körde Hydet M... |
![]() |
A ride for our child, Tyra
MC-kortegen ”A ride for our... |
![]() |
Mälaren Runt #40 – 16 augusti
Lördagen den 16 augusti kör... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Dragracing-EM på Tierp Arena 7-10 augusti
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
![]() |
Tierp Arena värd för EM i Dragracing
Den 7–10 augusti 2025 förva... |