DaGaz skrev:Såg hans framfart när han rastade flaggvaktarinnan nu sist... sjukt snabbt jämfört med resten av den snabba gruppen när man hade uppsikt från depån och då med böna bakpå![]()
Jupp, det var livat.
Mera, mera mera!!!!!!!

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
DaGaz skrev:Såg hans framfart när han rastade flaggvaktarinnan nu sist... sjukt snabbt jämfört med resten av den snabba gruppen när man hade uppsikt från depån och då med böna bakpå![]()

RoLLER skrev:Han som körde.... E det han som brukar ligga först med Rödväst och en svart/röd R1'a i snabba gruppen?
Syss skrev:Jupp, det var livat.![]()
Mera, mera mera!!!!!!!![]()

va? jag såg iaf Syss där. Kanske var det som gjorde att jag fick dåligt spårval i torparn hela tiden?DaGaz skrev:Hehe.. btw; jädra hyggligt av dig att stå nere i kurvan efter långa rakan iförd bikini, precis som det inte är spännande nog med att bromsa i 200+ där![]()

DaGaz skrev:Hehe.. btw; jädra hyggligt av dig att stå nere i kurvan efter långa rakan iförd bikini, precis som det inte är spännande nog med att bromsa i 200+ där![]()

Swedie skrev:va? jag såg iaf Syss där. Kanske var det som gjorde att jag fick dåligt spårval i torparn hela tiden?![]()
Caffe skrev:Den där killen har bromsat sig förbi mig in i esset och inför bergskurvan fler ggr än vad jag vill minnas.
Jobbigt när man själv tycker att det GÅR INTE att köra fortare![]()
![]()
Aja, jag kommer ner och hejjar den 29,e![]()
Den längsliggande V-twinnen (med vevaxeln cykelns färdriktning) har seda...
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttond...