sir Urban
Inte riktigt som jag borde på nåt sätt
Showtime skrev:2339461ingen som vet ifall man måste anmäla sig eller om det bara är att komma dit o köra??
Skulle vara välidgt intressant att veta svaren på de frågorna!
/Urban
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Showtime skrev:2339461ingen som vet ifall man måste anmäla sig eller om det bara är att komma dit o köra??
sleeplezz skrev:2341629Bara att dyka upp!! Vi är på plats från 16.00.
Mvh Martin
Just nu regnar det i Gislaved iaf. Enligt SMHI ska det inte regna i eftermiddag, men det kan komma någon regnskur ikväll...tobbe #11 skrev:2345443Hur är vädret i Anderstorp just nu?

Det beror ju på skicket på originalsystemet men i regel klarar dom 95dB lätt...The Shadow skrev:2345650Är det precis att man klarar 95 db med originalsystem?
200+ skrev:2345630I en timmes tid har det nu bara vräkt ner från den gråa himmelen..... Livet suger och allt är skit. Sett fram emot den här dagen sedan 28/6 och tagit ledigt från jobbet så blev det bara fel... Satt precis och monterade på orginaldämparn när dom första stänken kom. 10 sekunder senare var både jag och hojen dyngsura.
Nån som vill köpa en Gsxr 1000 K3...
![]()
![]()
![]()
1'a passet var blöttflugan skrev:2345686Klockan är väl inte 17:00 än, kan ju torka upp tills dess, men berätta gärna vad vädret blev i slutändan.
Anehall skrev:23464711'a passet var blött
2'a passet var bitvis blött
3'e passet var torrt.
Sen började det regna igen.
//Jocke som fegade och stod vid sidan av banan![]()
du kan få byta mot min Sv650S K3.. för den klarar regnet..200+ skrev:2345630I en timmes tid har det nu bara vräkt ner från den gråa himmelen..... Livet suger och allt är skit. Sett fram emot den här dagen sedan 28/6 och tagit ledigt från jobbet så blev det bara fel... Satt precis och monterade på orginaldämparn när dom första stänken kom. 10 sekunder senare var både jag och hojen dyngsura.
Nån som vill köpa en Gsxr 1000 K3...
![]()
![]()
![]()
sleeplezz skrev:2331745Hej! Vi kör på med en del träffar under 2006 också.
Ni hittar all info på http://www.autostradale.se/
Lite kort med datum nedanför.
Datum och tider:
Anderstorp 17.00-20.00
2/8
Relevanta frågor kan postas i tråden.
Mvh Martin
|
|
Indian Concept Girder – En framtidsvision?
Indian Concept Girder är en... |
|
|
Yamaha R7 får stor uppgradering!
Yamaha R7 får en nängd uppg... |
|
|
BMW F 450 GS för prisvärda äventyr
BMW presenterade den länge ... |
|
|
BSA Thunderbold avtäckt på EICMA
BSA har avtäckt sin fjärde ... |
|
|
ExploreBike: Lerigt Gotland Grand National
Årets Gotland Grand Nationa... |
|
|
Nytt om H-D Bagger-Världscupen
Under en presskonferens på ... |
|
BMW F 450 GS ”Din bästa kompis”
Screenshot Nya BMW F 450... |
|
|
|
Nya MV Agusta Brutale 800
MV Agusta Brutale har länge... |
|
|
YAMAHA Tracer 7 OCH Tracer 7 GT Y-AMT
Inför 2026 uppdateras maski... |
|
|
Ducati lanserar racingakademi för framtidens stjärnor
Ducati presenterar, i samar... |