PimX
Ny medlem
nice film 

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
nice film, blev också sjukt sugen på att köra hoj även om jag nyss kom hem från första körningen med körskolahaha, hoppas de blir körning i helgen med handledaren
![]()
Med vilken körskola och är det första gången du kör ?
Svalövs trafikskola så är en bit från malmöja det var första gången med körskolan annars har jag kört 3 gånger privat innan dess
![]()
Tänkte mer om det var nån skola som även finns i Malmö
Men nu för din del, efter 4 lektioner, hur känner du dig, hur många lektioner tror du att du behöver ?
Jag vet nämligen inte om jag ska ta 10 eller 20 lektioner, och då börjar jag från noll..
Såklart är det olika från person till person, men jag har haft B-körkort i snart 2 år så har en hel del erfarenhet av trafiken, och intresset finns så klart..
Micke™;5506369 skrev:med risk för att vara lite spydig osv.
varför skriver man ut exakt vad filmen är redigerad med osv? min tolkning av det hela är att du inte jobbar med media osv, och därmed knappast har betalat för din version av premiere pro(jag kan ha fel här). ointressant vad du redigerat i faktiskt. det folk bryr sig om är om din film är gångbar eller inte.
med risk för att vara lite spydig osv.
varför skriver man ut exakt vad filmen är redigerad med osv? min tolkning av det hela är att du inte jobbar med media osv, och därmed knappast har betalat för din version av premiere pro(jag kan ha fel här). ointressant vad du redigerat i faktiskt. det folk bryr sig om är om din film är gångbar eller inte.
Jo det kan jag faktiskt svara på. Det är nämligen så att jag deltagit i flera trådar där vi diskuterat hur man redigerar och vad vi använder oss av för program och tekniker. Och eftersom det intresset fanns där så lade jag till det.. jag har själv alltid varit intresserad av hur folk gjort sina filmer iaf!
Du har in lust att göra klippet tillgängligt för mobil?
Michael Schumachers Honda Fireblade såld på auktion
Michael Schumachers Honda F... |
|
![]() |
Dags för Mälaren runt 2025 – 16 augusti
Lördagen den 16 augusti 202... |
Retrohoj från Honda presenterad på Suzuka
Under 46:e Coca Cola 8-timm... |
|
![]() |
Sandvikens franskaste Triumph
I Norrtälje kunde vi se hur... |
![]() |
Hydet Dirt Drag #2 – Helt enkelt skitkul
Den 2 augusti körde Hydet M... |
![]() |
A ride for our child, Tyra
MC-kortegen ”A ride for our... |
![]() |
Mälaren Runt #40 – 16 augusti
Lördagen den 16 augusti kör... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Dragracing-EM på Tierp Arena 7-10 augusti
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
![]() |
Tierp Arena värd för EM i Dragracing
Den 7–10 augusti 2025 förva... |