Nä, nu är det dags att sätta stopp för denna livsfarliga verksamhet....

Skall vi förbjuda folk från att åka till Thailand?


  • Antal röstningar
    0
Men hon klimatkompenserade ju varje resa, så hennes just hennes koldioxid nådde aldrig atmosfären, oklart var den hamnade istället. :rofl

Koldioxidkompensationen är väl förvisso en rätt bra idé. Jag tycker dock det känns som de som CO2 kompenserar glömmer/gömmer undan alla andra utsläpp, klappar sig på bröstet och säger "fy fan vad jag är duktig".
 
Det är samma rötägg som här. Gråhåriga gubbarna som fått resan på köpet och fjunisar som inte kan styra sin kropp. Sätt 24års gräns och inför obligatorisk hälsokontroll !





Hahaha!

Förb...skenheliga....skrikfia.....

Hehe, som grannen sa, "den jävla kossan gapar så förbannat att man ser ut genom röven på henne" men iofs, miljöpartisterna har iaf självkännedom, kolla bara på deras partisymbol, en maskros... ett förbannat ogräs som är helt jävla OMÖJLIGT att bli av med -.-
 
100% av dom som avlider har dött.
 
Idag när jag åkte hem mellan jobbet i Amata och hotellet i Pattaya, hade en lastbil dundrat rakt in i en stenmur, lite senare hade en buss kört rakt ner i diket på motorvägen. Det är inte svårt att fatta att det är så många trafikolyckor här. Folk är inte kloka i trafiken här.
 
Last edited:
Nyheter
Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Nya Chief Vintage Sturgis

I samband med 86:e Sturgis ...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Shelby Turner, klar för GGN

Pressmeddelande 2026-08-05F...

Premiär för Östgöta Dundret

Under 1940 talet var Finspå...

Back
Top