Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
den sågs på ok fitja igår eftermiddag......ganska bitig kille såg svensk ut som körde den, verkade rätt nervös.....saknade reggplåt och lätt tok mkt.
(tror iaf att de va den)
Upp med bilden då så vi får se!
Hojen hittades av polisen på mc donalds i västberga. Vet inte om era tips var det som ledde dom dit men en glad mc åkare i Sthlm har fått sin hoj tillbaka. Så ser ni mig ute på vägarna igen tuta på mig och säg hej.
En fråga dock. Hur skall jag göra nu med hojen pga av typen av hoj. Borde den in på service och vad gör försäkringsbolaget?
jag menar hojen kan vara körd hur som helst hur vet jag att hojen inte kommer rasa vilken dag som helst? Däcken helt slut drev och kedja helt slut. Hur har ni andra gjort?
Tack för all hjälp och jag lovar att jag ska hålla mer koll på denna tråd och hjälpa er andra och förhoppningsvis kan vi tillsammans sätta dit dessa jävla loosers som måste begå brott. Jag bara önskar att polisen låser in dom för resten av deras liv.
Tack och God natt/morgon
Den längsliggande V-twinnen (med vevaxeln cykelns färdriktning) har seda...
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttond...