Slowroller
Skrämmer små barn
Jag tvättar inte med gröna troll ändå så....hur gammal är du lille pöjk?? ska jag tvätta dig med tvättlapp?![]()
Nu fick jag en mental bild av Rille i en badbalja.

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Jag tvättar inte med gröna troll ändå så....hur gammal är du lille pöjk?? ska jag tvätta dig med tvättlapp?![]()

60 grader Rille? Nej det ska va varmt men skönt...
Nänu får jag ta mina fantasier i sängen...sovgott!

Ja man kan ju tvätta på många olika sätt,handtvätta ....![]()

nä då jag var helt nykter och knasig...idag ska jag fira min födelsedag med att gå ner på stranden vid havet och bara njuta,sen ska vi äta palt..
Igår kraschade en kompis med sin hoj,men det gick bra,en skadad fot och en smäll i huvet,,...TA DE LUGNT ALLA! Var rädda om er.Ja den var mycket accosiativ i går,jag var tydligen trött eller full kanskenä då jag var helt nykter och knasig...idag ska jag fira min födelsedag med att gå ner på stranden vid havet och bara njuta,sen ska vi äta palt..
Igår kraschade en kompis med sin hoj,men det gick bra,en skadad fot och en smäll i huvet,,...TA DE LUGNT ALLA! Var rädda om er.
Rille,ja du måste nog komma uppåt så jag får vaska av dig lite![]()
Ja den var mycket accosiativ i går,jag var tydligen trött eller full kanskenä då jag var helt nykter och knasig...idag ska jag fira min födelsedag med att gå ner på stranden vid havet och bara njuta,sen ska vi äta palt..
Igår kraschade en kompis med sin hoj,men det gick bra,en skadad fot och en smäll i huvet,,...TA DE LUGNT ALLA! Var rädda om er.
Rille,ja du måste nog komma uppåt så jag får vaska av dig lite![]()
E palt gott?
Beror väl på vem som håller handen ,eller....Den här tråden blev märkligt associativ plötsligt... Dra en handtvätt, jo tjena...![]()

Tråkigaste med att vara över 30 o singel är att försöka få nån av kompisarna att hänga med på en dykresa
De som har flickvän/pojkvänn kan/får inte(ev i ett fåtal av fallen, har andra semester veckor). De som är singlar(ett fåtal) har andra semester veckor ....
Suck!
Jajaja, drar väl iväg o dyker själv då, men det är ju inte lika kul



:tårtaE palt gott?
Jag hänger på!
Slutet på augusti? Har PADI, fast dom certen gäller nog fan inte längre...
GRATTIS ZUZZ!!!:tårta

Ang Certen du har så är de på livstid har jag förmig. Dock kan du behöva gå en uppfräshnings kurs.
Jag vet att jag behöver en sånn iaf.
Vad fan, kan du inte kolla upp när, var, hur och pris på en sån refresher då?![]()
|
|
Lite fler live foton på KTM 1390 Super Adventure S EVO!
Direkt från Teneriffa! Förs... |
|
|
CIAO ITALIEN!
Pressrelease från KTM: ... |
|
|
Nu jobbar vi med Katalogen!
Idag startar vi det digra a... |
|
|
Nu jobbar vi med Katalogen!
Idag startar vi det digra a... |
|
|
Provkörningsvecka, KTM 1390 Super Adventure S EVO!
Bike är på plats på sommarv... |
|
|
Nortons comeback
Norton gör en triumferande ... |
|
Boxer, V3, V4, VR5 och 6-cyl
Teknik – nya mc-motor... |
|
|
|
Enfield presenterar sin stora twin
Efter spionbilder, hintar o... |
|
|
Gotland Ring Bike Week 2026
Packa hojen, damma av hjälm... |
|
|
Motorsportsalongen i Örebro!
Jag tog en snabb avstickare... |