Har du sett en fin flicka i jeansshorts?
Antagligen inte. Så fall hade det kanske uppskattats

Och som jag skrev tidigare. Det är en sak att googla det och en sak live. Aldrig att det ser så bra ut i verkligheten.
Last edited:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Har du sett en fin flicka i jeansshorts?

fyfan så fel du harAldrig att det ser så bra ut i verkligheten.


Har du sett en fin flicka i jeansshorts?
För att vara "modestudent" är du förvånansvärt onyanserad men samtidigt förutsägbart förmer.Du hänger inte me i modetrenderna va?![]()
![]()
För att vara "modestudent" är du förvånansvärt onyanserad men samtidigt förutsägbart förmer.
Bara för att tant inte klär i jeansshorts behöver hon inte bli avundsjuk när de yngre förmågorna med päronstjärtar stoltserar i dessa. Måhända är det inte ett plagg för staden, men det har inte heller åsyftats. Jeansshorts är och kommer att förbli det tredje benet i festivalernas tripod.
Tyvärr börjar även jag bli för gammal för att fånglo, det närmar sig snart anständighetens gräns.


Har du sett en fin flicka i jeansshorts?
Jag kommer genast att tänka på Daisy Duke. Har inte kikat på bilderna men gissar det finns några godbitar.
Så där ser det ALDRIG ut live!![]()

Alla som går med byxorna nästan nere i knävecken, man ser folk med byxorna så långt ner att dom inte kan gå normalt. Likaså när man kommer in i en affär och expediten står med byxorna i knävecken, hade ja varit chef så hade ja tvingat pojkjäveln att dra upp brallorna. Kommer ju bli en hel generation med höftledsfel.
Är det därför kvinnor fortfarande traskar runt i högklackat?Jag har svårt för att förstå att den stilen överlevt så länge.
Opraktisk klädsel brukar försvinna ganska snabbt.
Så då stämmer inte teorin om obekväma kläder? kanske undantaget som bekräftar regeln?Nej, det är för att säkra sin plats i evolutionen.

Det är bara dumt att kalla okända vid förnamn, blir lätt lite fånigt att hålla på och gissa sig fram i såna lägen...Att kalla okända vid förnamn?!
Känner du dig blåblodig?
Alla som går med byxorna nästan nere i knävecken, man ser folk med byxorna så långt ner att dom inte kan gå normalt. Likaså när man kommer in i en affär och expediten står med byxorna i knävecken, hade ja varit chef så hade ja tvingat pojkjäveln att dra upp brallorna. Kommer ju bli en hel generation med höftledsfel.
|
|
Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen
Screenshot De flesta nav... |
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |
|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |