BASH
WTF !!!!
Kanontid då syns vi på plattan då 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Roligt att du hakar på. Får vi se nya icon jackan live? Den såg grym ut på bildKanontid då syns vi på plattan då![]()
Pirre skulle svänga av hemåt i rondellen i Granlo och framhjulet släppte
Pirre i backen och hojjen i trottoarkanten ... men som tur var gjorde han inte illa sej i alla fallFaan va synd att du inte hann med Andreas. Tyärr är det ju lönlöst att ringa mig när jag är ute och kör. Men en spontankörning av världsklass blev det i alla fall. Själv drog jag och en av polarna ut på en körning till nu i eftermiddag. (Det var ju så grymt bra väder). Så jag fick ihop över 40mil i solskenet idagTypiskt, vakna vid halv tolv efter nattens slit och upptäckte detta för sent. Provade ringa Kenneth för att kolla om ni hunnit sticka och det hade ni ju nog redan gjort....men det kommer fler tillfällen..typ onsdag. Vart åkte ni?
//Andreas
Faan va synd att du inte hann med Andreas. Tyärr är det ju lönlöst att ringa mig när jag är ute och kör. Men en spontankörning av världsklass blev det i alla fall. Själv drog jag och en av polarna ut på en körning till nu i eftermiddag. (Det var ju så grymt bra väder). Så jag fick ihop över 40mil i solskenet idag![]()
Ja asgrym bombrepa vi gjordeDet blev en Bombrepa light fram och tillbaka till Kälarne,tyvär med ett tråkigt slut ...Pirre skulle svänga av hemåt i rondellen i Granlo och framhjulet släppte
Pirre i backen och hojjen i trottoarkanten ... men som tur var gjorde han inte illa sej i alla fall
men synd om Pierre på slutet. Bra att han klarade sig oskadd. Allt annat är bara att fixa. Fast jag håller på Pierre... man skall gå hårt in i böjarna och bromsa skitsent, det är hårigt.Kul att du tog dig ut en sväng du också. Nu håller i tummarna för finväder på Onsdag. Men vi bör som sagt åka tidigare framöver.Låter trevligt...vart en sväng för mig också...vart fel ca 10 mil lite hit och dit..men det blir mer på onsdag om vädret håller i sig.
Skitsamma det blev en tur på 30 mil för oss två i solens tecken.|
|
Sista chansen!
Nu är vi inne på sluttampen... |
|
Piaggio-gruppen tar över importen av Piaggio, Aprilia, Moto Guzzi och Vespa
Det händer en hel del när d... |
|
|
|
Katalogen börjar ta form!
Stora Motorcykelkatalogen 2... |
|
|
KTM och Husqvarna återkallelser
Pressreleaser från KTM och ... |
|
|
Provkörning pågår: KTM 1390 Super Adventure S EVO
Vulkanen Teide vakar över o... |
|
|
Äventyr i Algeriet
I januari åker Allt om MC t... |
|
|
Mästerlig presentation, KTM 1390 Super Adventure S EVO
I ett maffigt bergsområde, ... |
|
|
Mästerlig presentation, KTM 1390 Super Adventure S EVO
I ett maffigt bergsområde, ... |
|
|
Lite fler live foton på KTM 1390 Super Adventure S EVO!
Direkt från Teneriffa! Förs... |
|
|
CIAO ITALIEN!
Pressrelease från KTM: ... |