Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
varit o kört i dag, var faktist vid degernäs runt halv två men mötte bara en vit streetfighter blade

Tjoo nu har man hittat hit där alla skriver som man träffat ute på vägarna. hehe nu har pungen lugnat ner sig efter den där kraftiga nertagningen som hände på lördagskväll. Det dryga nu är att man inte kan köra nån hoj på eftermiddagen för man jobbar jävla skit skift. Är det nån mer här än jag som kan köra på förmiddagen typ mellan 10.00 12.00 eller nått sånt. Om inte så får vi ses till helgen
Skulle kunna hänga med i morgon börjar ju kl två på eftermiddagen
Blir det någon körning eller är ni rädd för regn
låter som en bra ide
om jag inte jobbar massa övertid.
Nja vart inget för mig. nästa gång med bättre väder.

Vi var ute en sväng, körde väl 3km sen kom rengnet, Vi försöker igen i morgon Kanske samlas på degernäs rakan 11,00 om alla kan![]()

Ingen som ska ut o köra i dag efter kl 16
Matte du skulle ha vänt o kört med mig
Jag undrar om inte folket runt degernäsrakan börjar bli lite irriterad, idag när jag och SPID va där kom de fram en gudde och va lite.. ja irriterad..
han sa att i de röda huset vid vägen låg de folk och sov som hade jobbat natt.
"jag förstår att de är kul att köra hoj, men ni är ju här varje dag nästan, lite respekt får man allt visa..."
) , där är man ju ganska själv, kanske inte lika plan som degernäsrakan men..
Jag undrar om inte folket runt degernäsrakan börjar bli lite irriterad, idag när jag och SPID va där kom de fram en gudde och va lite.. ja irriterad..
han sa att i de röda huset vid vägen låg de folk och sov som hade jobbat natt.
"jag förstår att de är kul att köra hoj, men ni är ju här varje dag nästan, lite respekt får man allt visa..."
tror inte man ska lyssna på dom
) men tanken har ju slagit mig angående Degernäs för det har ju blivit rätt mycke åka där, o helt klart så skulle man haft lite fler sträckor o vara på så man kan variera sig lite. Klockis e ju helt ok men det e ju rättså mycket trafik på kvällarna där med.. men man får väl sätta sig o spåna lite helt enkelt..
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttond...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskydds...
Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter deb...
MotoGP inför nytt helgformat från 2027 Två startfält. Två showdowns. Ett...
En helt ny Bonneville T40, ny Street Triple 798, uppdaterad Tiger 900 oc...