Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

Om man är en av dessa, hur motiverar man då att man går in på roadracing-delen på ett hojforum? Det är som att vilja bli överraskad över vad som är på tv och sedan surfa runt på tablåerna.Och därmed kan jag bara säga GRATTIS! till avslöjandet för alla som tänkt se eftersändningen eller ladda ner racet senare![]()
Men jag var aldrig inne på racedelen, det stod med STORA bokstäver på SHs förstasida och så länge vi skriver i denna tråd så kommer det fortsätta synas där.Om man är en av dessa, hur motiverar man då att man går in på roadracing-delen på ett hojforum? Det är som att vilja bli överraskad över vad som är på tv och sedan surfa runt på tablåerna.
Kallio tar hem det iår!
Vet nån om han ska vara kvar i 250 nästa år? Annars styrning hos nåt gp team eller kanske köra med nya ktmen i superbike?
Vet att han har önskan om en styrning i MotoGp. Sen om det blir verklighet eller inte är en annan fråga. Men det skulle vara mycket trevligt att se honom där med vettig hoj mellan benen. Chansen finns väl men då tror jag att han får ta och vinna i år.

kanske brevid dovi eller randy ? och i år vinner han![]()

Under EICMA-mässan i Milano presenterar Harley-Davidson de kommande daga...
Den längsliggande V-twinnen (med vevaxeln cykelns färdriktning) har seda...
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...