hållundan
Emozione!
Skulle vara roligt att se Stoners ansiktsuttryck där i hjälmen.Nakano
![]()

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Skulle vara roligt att se Stoners ansiktsuttryck där i hjälmen.Nakano
![]()

Tiden går, baby. Saker och ting utvecklas. Rossi är gammal och sliten, impotent och väderbiten. Kronslut, förverkad, en föredetting med framtiden bakom sig

Hade jag inte sett Stoners framfart förra säsongen hade jag sagt att han har problem. Men tyvärr tror jag det är ett tillfälligt problem som har att göra med någon inställning som inte var rätt. Gissar att ordningen är återställd på Estoril.Stoner alltså långsammare än de snabbaste på alla andra märkena och över sekunden efter Pedrosa/Rossi/Honda/Yamaha.
Hade jag inte sett Stoners framfart förra säsongen hade jag sagt att han har problem. Men tyvärr tror jag det är ett tillfälligt problem som har att göra med någon inställning som inte var rätt. Gissar att ordningen är återställd på Estoril.
Stoners tid på måndag är ju på kvaldäck och jag har inte sett några tider på racedäck.Jag tror det var 2mm högre ride-height som löste problemet och på måndagen var han med i toppen igen.
Stoners tid på måndag är ju på kvaldäck och jag har inte sett några tider på racedäck.
Ja, titta! Som jag trodde.Jag tror det var 2mm högre ride-height som löste problemet och på måndagen var han med i toppen igen.
|
|
Yamaha Ténéré 700 World Raid provkörd och klar!
Just nu återhämtar vi oss p... |
|
|
Provkörning pågår, Ténéré 700 World Raid!
Just nu är vi mitt i provkö... |
|
|
Världslansering, Yamaha Ténéré 700 World Raid!
Just nu är Bike på plats på... |
|
|
Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen
Screenshot I samband med... |
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |