Vintertester 2007/08.

This is one PIG UGLY BIKE!

Designed 1983?

20070611newhonda_G.jpg
Den ser ut som en GP-prototyp ska göra.
 
Vet inte om det är ifrån nått vintertest eller från säsongen? Hittade denna nu.
Precis som Oscar skriver är det ett gammalt klipp men det är ändå kul att se.
Finns ju handikapphojar där man kan fälla ner hjul, kanske något för Butter.

Nej, framför ännu fler jockeys i MotoGP :yoparty
 
Många obskyra personer skulle säkert ge stora summor för Danis svansföring!! :D Återigen står Dani helt ovetendes för ett stort humor nummer... :tummenupp
 
haha hm minns när han körde ned sin egna teamkompis hayden 2006 o poängen stod på spel mellan han o rossi då för världsmästare.
dessutom på philip island med "stuntet" slog över..har ja fel?:pangihuve
 
Sorry om jag lägger sordin på skrattfesten, men jag tror att Hopkins, som det luttrade proffs han hunnit bli, fösöker se om någon kommer i hög fart och riskerar att köra över ekipage som ligger på banan.

Tror jag stämmer bra, Men håll med om att kroppsspråket oxå e lite att: fan va pinsamt!
 
Något vintertest kanske? :fyllisar

6rstw2.jpg
 
haaha skulle inte vilja vara i danis position där. titta igen på videon sen fryser du han är fan uppe i luften med hojen
 
Om man nu skulle råka befinna sig i närheten av en bana som det vintertestas på tex Sepang.. Någon som vet om det är öppet för allmänheten att glutta lite och vad det ev kan kosta?
 
Om man nu skulle råka befinna sig i närheten av en bana som det vintertestas på tex Sepang.. Någon som vet om det är öppet för allmänheten att glutta lite och vad det ev kan kosta?

Det brukar vara öppet sålänge det inte är ett privat test och inträdet är nästan gratis. Tror valencia kostade 5€.
 
Nyheter
Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Nya Chief Vintage Sturgis

I samband med 86:e Sturgis ...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Back
Top