Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Hej
Varför vill ni veta vilket län jag bor i?
Knarkat ?
Nope man måste välja län nu för att kunna va på forumet![]()
Såg det nu!Hooked du också?![]()
innan jag fatta nu 
Så snart ett större antal fyllt ... just nu är det inte så många och därmed kan sökningarna bli felaktiga.3074522Då borde det ju dyka upp ett Län-fält på sökamedlemmarsidan?![]()
Detta är helt enkelt för att jag senare ska kunna skapa en funktion för att enklare utge information i forumet som är bättre anpassat per användare. T.ex under forumet "träffar" så kan du om du bor i Stockholms län, få trådar som handlar om stockholms län markerade på ett speciellt sätt.
Eller att om någon vill göra en sökning i medlemsregistret efter någon att köra med, eller bara kontakta av någon anledning... så kan man söka på sin region istället för att vara bunden till en viss stad i Sverige.
Det handlar inte om något annat.
Undrar om jag köper det där...Så snart ett större antal fyllt ... just nu är det inte så många och därmed kan sökningarna bli felaktiga.
Om sökningen kraschar för att ett fält är tomt så måste ju isf ALLA ha fyllt i innan det funkar?Felaktigt var fel ord... men vad jag menar är att om 10 av 1000 fylt i och man söker efter ett visst län så känns ju funktionen inte speciellt nödvändig. Därmed tills dess att minst ett antal tusen av de aktiva medlemmarna fyllt i fältet så kommer det vara inaktiverat.3074572Undrar om jag köper det där...Om sökningen kraschar för att ett fält är tomt så måste ju isf ALLA ha fyllt i innan det funkar?
Bezzecchi segrade i Qatar – Marquez ett steg närmare titeln Marco Bezzec...
Under EICMA-mässan i Milano presenterar Harley-Davidson de kommande daga...
Den längsliggande V-twinnen (med vevaxeln cykelns färdriktning) har seda...
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...