Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Ingen video tyvärr!28416204:a! Otroligt bra!
Att det kunde vara så spännade att se Live Timing.Ni som har betalat in er på motogp.com - kunde ni se detta lopp också?
Vore intressant att se om TrickDaddy gjorde sämre och sämre varvtider eller om han körde lika "fort" hela tiden. För i så fall är det ju svårt att förklara resultatet med att däcken inte höll distansen.Han tappade egentligen inte, han var inte snabbare än så men gjorde en kanonstart (ny koppling?).
Vad det har lossnat för Nakano nu när han bytt bort surkawan mot en Honda![]()
Han har iofs spöat Kawasaki vid bägge tillfällena så han gör väl ungefär de resultat man kan vänta, även om jag hoppats på lite bättre.2841666Vad det har lossnat för Nakano nu när han bytt bort surkawan mot en Honda![]()
Vad hände med Kallio? Varför fick Hoffman svartflagg? Någon som vet?
Och massa grattis till Robban Gull
Tvåans växel gick sönder för Kallio!!
Eller är han elak mot den tro
Sluta nu, Sete försökte iallafall köra om andra förare till skillnad från Hayden.
Synd som satan att J. Hopkins klota. Han körde fint fram tills lowsidern och det kändes som om han förtjänade fjärdeplatsen (eller var det 5:e?).
Hofmann var iofs med långt bak i live timingen så det verkar som om han gick in och tog straffet.2841939Någon som vet varför Hofmann fick svartflagg och står som excluded i resultatlistan?
Tjuvstart och inte tagit straffet?
Varför skulle det komma automatiskt när det inte kommit ännu? Han har ju inte gjort avsevärt färre varv än de andra på testerna.NickNicky körde bra idag, o lugn! han kommer att vara med på pallen, det Nicky behöver nu är mkt mer tid på cykeln så kommer körningen/resultat automatiskt![]()
Någon som vet varför Hofmann fick svartflagg och står som excluded i resultatlistan?
Tjuvstart och inte tagit straffet?
|
|
Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen
Screenshot De flesta nav... |
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |
|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |