Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
1. Solid snake
2. -Rosen-
3. imaster
4. Mr Andersson - Samåker gärna med någon från lund
5.
6.
7.
8.
1. Solid snake
2. -Rosen-
3. imaster
4. Mr Andersson
5. kN_KY
6.
7.
8.
Förhoppningsvis inte allt för bakis.![]()
Någon som vill sammköra från Helsingborgstrakten?
Jag kör jy från Härslöv så vi kan slå följe om du vill,,du har jy träffat mej en gång innan när vi busade mellan Tågarp-Asmundstorp.Imaster kan jy kanske åsså joina på nånstans jy,,eller va säär du gustav??
Nån som snackat med Anton eller om du läser själv,,hur e det med handen?? och bidde det nåra bra bilder![]()
13:00 är det vi samlas där.2836125Tjaaaoo!
Visst, vi slår följe på söndag! Jag har ju ditt nummer på mobilen så jag ringer dej så kan vi ju boka plats där vi ska cs!
E det någon som vet vilken tid det hela rör sig om??
Hade inte jag redan bestämt att sticka ut och fiska på lördag med Padde här på forumet så hade jag gärna hängt med dig och kört, fixa nya däck och besiktiga hojen så är jag på och busar runt Lund och inne i Lund nästa helg.2835637nu har jag äntligen fått tillbaks mitt körkort av sex månaders helvete tack vare farbror blå , och nu har jag köpt en husa 650 av snabe mange här på forumet o ska hämta den imorgon så nu e den tottalt genomgången o måste plågas i helgen , men va fan det e jo långt till barsebäck ingen som ska ut o köra i lundatrakterna på lördag kunde tagit en runda i häckeberga eller nåteller bara plåga lundabor med ljuvligt fyrtakts muller .. men helst inte i stan pga slitna däck och glömt besiktiga
Jag kör jy från Härslöv så vi kan slå följe om du vill,,du har jy träffat mej en gång innan när vi busade mellan Tågarp-Asmundstorp.Imaster kan jy kanske åsså joina på nånstans jy,,eller va säär du gustav??
Nån som snackat med Anton eller om du läser själv,,hur e det med handen?? och bidde det nåra bra bilder![]()
ingen som ska ut o köra i lundatrakterna på lördag kunde tagit en runda i häckeberga eller nåteller bara plåga lundabor med ljuvligt fyrtakts muller .. men helst inte i stan pga slitna däck och glömt besiktiga
nu har jag äntligen fått tillbaks mitt körkort av sex månaders helvete tack vare farbror blå , och nu har jag köpt en husa 650 av snabe mange här på forumet o ska hämta den imorgon så nu e den tottalt genomgången o måste plågas i helgen , men va fan det e jo långt till barsebäck ingen som ska ut o köra i lundatrakterna på lördag kunde tagit en runda i häckeberga eller nåteller bara plåga lundabor med ljuvligt fyrtakts muller .. men helst inte i stan pga slitna däck och glömt besiktiga
Upptagen på lördag men på söndagen skall det köras! Skall vi fräsa lite runt lund sedan köra upp mot barsebäck och möta upp de andra 13.00
Jag börjar köra vid 10-11 tiden

Köra hoj istället för att åka iväg är en bra ursäkt.2837204Jag ska till Gotland idag och inte hemma på hela helgenTypiskt nu när det ska bli fint väder i helgen...
Har inte kommit på nån ursäkt heller för att slippa följa med och köra båge istället.. hehe.. Hon hade blivit vansinnig
Usch, hon kommer aldrig förstå![]()
jag är gärna med och kör en stund innan också, speciellt som jag inte hittar till barsebäck![]()

Är det inte det ena så är det det andra som flickan sa när hon hade näsblod...
Det är ev. så att jag är i Malmö på söndag förmiddag och åker därifrån upp till Barsebäck. Det vet jag imorrn eftermiddag, i så fall kan vi ju samåka därifrån om nån mer från krokarna ska dit?
Är det inte det ena så är det det andra som flickan sa när hon hade näsblod...
Det är ev. så att jag är i Malmö på söndag förmiddag och åker därifrån upp till Barsebäck. Det vet jag imorrn eftermiddag, i så fall kan vi ju samåka därifrån om nån mer från krokarna ska dit?
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttond...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskydds...