Macho Woman
Äppelkäck
Sista intervjun från Anderstorp uppe. Den blev lite kort, konstigt nog, Björn som är så pratsam! www.roadracing.se
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Jag läste den redan igår, både välskriven och intressantMacho Woman skrev:Någon som har läst den? Björn?
Don Quixote skrev:GöööttVa stolt man känner sig när man får vara med på nätet sådär! du får gärna intervjua mig fler gånger om du vill *hihi*
EDIT: Haha, det största problemet var tydligen att jag hade orginalkedja på hojen. Nu när den är bytt lär det gå chockerande fort!

Macho Woman skrev:Ja, absolut. Det är alltid hojen det är fel på och självklart har du nu förbättrat dig med ett par sekunder på alla banor.
Det är kul att intervjua. Ska klämma in några andra emellan bara. Kan vara så att folk möjligen, kanske, blir lite trötta på att bara läsa intervjuer med dig...![]()
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttond...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskydds...
Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter deb...
MotoGP inför nytt helgformat från 2027 Två startfält. Två showdowns. Ett...
En helt ny Bonneville T40, ny Street Triple 798, uppdaterad Tiger 900 oc...
Raven Moravia TX Air+: Seriösa mc-kläder till ett överraskande smart pri...
Misano gav Márquez hans femte fulla raceseger sedan Ungerns GP i juni oc...