Kiel
Sporthojsnörd
eller titta på supermoppe han e fan sjukt grym.
väldigt sant
jag skulle vilja se mattias på sporthoj Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
eller titta på supermoppe han e fan sjukt grym.
jag skulle vilja se mattias på sporthoj Hell yeah!eller titta på supermoppe han e fan sjukt grym.
DT:n är väldigt lättstuntad på många sätt. Riktigt skön motorkaraktär, väldigt jämn över hela registret och bra med bottendrag för att vara en 125:a. Även fast man 12:ar så går motorn som den ska ändå. Go känsla i bromsarna (även fast inte frambromsen nyper så bra).så ni tycker jag ska köpa en dt 125a om ja ska stunta ? men får ju tänka på utsendet på hojjen med?
kan ngn lenka vertical limit filmen då![]()
Hell yeah!![]()
DT:n är väldigt lättstuntad på många sätt. Riktigt skön motorkaraktär, väldigt jämn över hela registret och bra med bottendrag för att vara en 125:a. Även fast man 12:ar så går motorn som den ska ändå. Go känsla i bromsarna (även fast inte frambromsen nyper så bra).
Provade zoltans husqvarna 125:a och den går att rycka upp på alla växlar med lite vilja så effektmässigt är det stor skillnad men den har mycket mer svåhanterad motor... antingen allt eller inget till skillnad mot DT:n som mer liknar en el-motor i jämförelse.![]()
Lite filmer:
http://www.elisanet.fi/porinagangsthaz/vertical2.avi
http://video.google.com/videoplay?docid=-9006380859012551050
http://video.google.com/videoplay?docid=-3830457159340323654
äre svårt å bygga en sr 125a till streetfighter?
rs 125a menar jag ^^

äre svårt å bygga en sr 125a till streetfighter?
rs 125a menar jag ^^
håller med.köp en tuono istället..
Nae inte en chans att jag köper tuono dom är fula :S ^^ heller en rs 125a till stunt eller ktm exc..
Köp bärgrens han är till hälften klar med att sf kita sin rsäre svårt å bygga en sr 125a till streetfighter?
rs 125a menar jag ^^

Nae inte en chans att jag köper tuono dom är fula :S ^^ heller en rs 125a till stunt eller ktm exc..

|
|
MC-mässan startar idag
Med start idag, den 23 janu... |
|
|
Fullt drag på mc-mässan i Jönköping!
Bikes monter full till bred... |
|
|
Nya Indian Chief Vintage
I kölvattnet av att ha spar... |
|
|
MotoGP 2026: kalender och förare
MotoGP-kalendern och förarn... |
|
|
Benavides till dramatisk Dakar-seger
Luciano Benavides, som gick... |
|
|
Gotland Ring Bike Week 2026 – rabatt på färjan klar!
Alldeles nyss fick vi klart... |
|
|
Michelin lanserar Anakee Adventure 2 – nytt adventuredäck med fokus på väg, men redo för grus!
Michelin breddar sitt adven... |
|
|
Svensk auktion med tävlingshojar
Det svenska företaget Antiq... |
|
Officiella: Harley-Davidsons 2026-nyheter
Efter att Cruiser-programme... |
|
|
|
WP kliver in i bromsvärlden – lanserar helt nya bromssystem
WP har länge varit synonymt... |