HHRMM om det e ngn som FÅR åka hoj obegränsat härinne så e det väl jag...gulingen skrev:KTM får du inte !!!!!!!!!!!!
Annelie tror ja e sjuk om jag INTE åker ett par timmar VARJE DAG...*ler*
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
HHRMM om det e ngn som FÅR åka hoj obegränsat härinne så e det väl jag...gulingen skrev:KTM får du inte !!!!!!!!!!!!
Sure, jag är med imorgon. 17.30 GP om ingen annan har bättre förslag.BMW skrev:Känner igen problemen. När jag och tjejen går på stan och jag lyssnar till olika mc-ljud samtidigt och säger vilken hoj det är.. Så uppskattas det inte alltid. Om det är fint väder skulle man kunna ta en tur imorgon eller vad tror ni!!??![]()
Dålig ursäkt, du har ju 2h på dig.....hem och meka med digAdde-Gbg skrev:Himla skit oxå... skulle också vilja dra till torslanda idag, jag var lite väl snabb att montera på crosshjulen. Men men... Ha det så kul.![]()
Bombis skrev:Dålig ursäkt, du har ju 2h på dig.....hem och meka med dig![]()
Fosgate skrev:En ny kille här me en yamaha 426:a som gärna åker me er !
Fosgate skrev:En ny kille här me en yamaha 426:a som gärna åker me er !
BMW skrev:Någon som vill ut och testa imorgon....
Olé skrev:Skall ju regna imorgon, är på om det ser ok ut. Annars skall det väl vara torrt och fint på fredag...?
Har förresten inte varit med någon här ifrån och kört innan tror jag, ok om man hakar på eller?
Tja... ja tror ja hänger med...... fast ja e inte säker de beror på hur många som ska med!?Bombis skrev:Tja gubbs, va sägs om ett nytt försök att åka till Torslanda och öva wheelies och stoppies idag? GP 17.30 isåfall![]()
Verkar bara vara du och jag så länge. Vi kan avvakta lite, skulle behöva jobba lite till på jobbet så kollar regelbundet om det kommer några mera eller om du bestämmer dig.Fosgate skrev:Tja... ja tror ja hänger med...... fast ja e inte säker de beror på hur många som ska med!?
![]() |
Tierp Arena värd för EM i Dragracing
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla
Screenshot Den 16–17 aug... |
|
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Vi provkör Indian Sport Chief RT
I Allt om MC nummer 8 som k... |
Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma
När en hojfirma i Tombolo i... |
|
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |