Detta kommer ni få höra om ni inte hört det tidigare: Ni förstår när ni blir äldre och blickar tillbaka varför jag inte vill ha 125-åkare över resten av forumet.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
stoooffe skrev:2220072HHAHAAHHAAHHA jag är inte bannad.![]()

Jag förstår det fullt ut varför folk inte vill ha "vissa" 125-åkare iaf. Så jag förstår.Swedie skrev:2221698Detta kommer ni få höra om ni inte hört det tidigare: Ni förstår när ni blir äldre och blickar tillbaka varför jag inte vill ha 125-åkare över resten av forumet.
Om du väntar lite så ska jag bara skratta.Cyren skrev:2220427Swedie vågar inte banna danskarna, då kanske svenskarna inte längre får åka dit å köpa öl!

mohaha så är det inte, för jag är inte heller bannad och inte fan är jag från skåne hahahaJojjeL skrev:2220420Verkar som vi skåningar inte är bannade. Vart ligger då vårt problem som inte ni har?![]()
![]()

För att de har inte stört speciellt hittills.Kronen skrev:2226160ja men vrf är inte alla andra 125 åkare bannade från resten av forumeet då va?![]()
|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |
|
|
Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni
Retro möter racing – Ducati... |
|
Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026
Voge DS 800 X Rally är en n... |
|
|
|
Harley-Davidson laddar upp med massor av kubik
Harley-Davidson fortsätter ... |
|
|
KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?
KTM:s mellanklassraket får ... |
|
|
Nytt från Halvarssons: Mora V2
Halvarssons nya Mora V2 är ... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
BMW R 12 G/S – ännu bättre med Wunderlich
Tysk precision möter äkta G... |