Vad tycker du?

Tjaaa.... vad säger man?! Jag hade samma körställning på min uppkörning häromdagen, men så kuggade jag mig också redan på krypbanan.
 
HEHE. de är så löjligt så de går bara och skratta åt de hela. att man ens orka bry sig. testa med och ta en bild på en kille i tanga eller något liknande, sätter pengar på att dom inte säger något då.

halv nakna tjejor och hojar/fräna bilar hör liksom ihop. dom har bara inte förståt de än :huvet
 
Varför lägga tid på sån't här. Gå ut och rensa upp på stan i stället. Körstilen ja vad säjer man, smaken är som b......... delad:arsele
 
Förstår inte va dom klagar på? Skitsnygg tjej och en schysst hoj.
Lär väl ha varit nått rikshomo som har gnällt.

Nä mera lättklädda kvinnor i reklamen tack!
 
Tjaaa.... vad säger man?! Jag hade samma körställning på min uppkörning häromdagen, men så kuggade jag mig också redan på krypbanan.

Haha. ja den var bra:-)..:tummenupp

Ja alla som vi pratar med har i stort sett samma inställning.

Håll huvudet högt hoj kamrater!
Glöm inte att titta in hos oss på en kopp kaffe och kolla in hojar eller provkör något roligt!
/Jonas
 
Last edited:
var väl tant hulda på reklamombudsmans kontoret som satte kaffe i vrångstrupen för att tjejen på hojjen var snyggare än hon nånsin varit, därför har hon utropat ett korståg mot bilden! :D
 
Ni har väl inte missat Wernersson Ost, som blev anmälda nyligen - för reklamen "smaken sitter i hålen". http://www.aftonbladet.se/nyheter/article7592194.ab

Man kan börja fundera för mindre.

Just i det här fallet är det kanske inte helt galet för HD. Det bör vara dags för nytt material ändå, så detta gjorde nog bara att en gammal kampanj fått ny exponering.
I nästa version bli det kanske prislappar på kläderna? =)

Hur som helst är det enormt fånigt. Retas man upp av detta, då har man nog allvarliga problem att klara av vardagen här i Sverige!
 
Skulle jag varit dig skulle jag fläskat på ordentligt med nakna brudar i min butik om jag blivit fälld för nått sånt. Kommer det några böter så hade jag betalat dem och sen glömt skatta för det dubbla beloppet i bokföringen.

Å kommer det ut så blir reklamen bara ännu bättre.
 
Nyheter
Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Nya Chief Vintage Sturgis

I samband med 86:e Sturgis ...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Back
Top