Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
är det den här tzr du syftar på?cRoC skrev:Yes dom är nice. Men hur är det med reservdelar?
nej jag syftade inte på dig, jag glömde att jag inte skulle "citera" ditt inlägg.. jag syftade såklart på RED_LIME ,,,cRoC skrev:Det är inte jag som funderar på en nyare tzr..![]()
nicke skrev:nej jag syftade inte på dig, jag glömde att jag inte skulle "citera" ditt inlägg.. jag syftade såklart på RED_LIME ,,,![]()
är cykeln i närheten av Aoutobahn (stavning?) så är det nog ett måste, ny kolv och kanske en cylle också... 125`orna tar ganska mycke stryk av att ligga och pressa där som hon/han antagligen har gjort...cRoC skrev:OkejAv någon anledning känner jag i kroppen att kolv och sånt måste beställas från utlandet och är jävligt dyrt..
Kolla sånt innan du köper!
cRoC skrev:OkejAv någon anledning känner jag i kroppen att kolv och sånt måste beställas från utlandet och är jävligt dyrt..
Kolla sånt innan du köper!
Chris Ash skrev:Såna grejor plockar de hem från Yamahas europalager i Holland, kostar inte mer än "vanliga" delar och tar ett par dagar.

eller så köper du en custom när du är 40 för billigare försäkring ,cRoC skrev:Eller så köper du en större hoj såfort du fyllt 18
|
|
Anpassad service för Ducati Desmo 450 MX
Ducati lanserar serviceinte... |
|
|
Oro för batteriet
Batteriet oroar mest – men ... |
|
Video: Ducati Hypermotard
Bikes Rikard Ploj åker ner ... |
|
|
Video: Ducati Hypermotard
Bikes Rikard Ploj åker ner ... |
|
|
Bike-Dagarna har öppnat!
Vinn en airbagväst från Dai... |
|
|
H-D Pan America 1250 Limited provkörd
I nummer 5 av Allt om MC ko... |
|
|
Custom Bike Show den 6e juni.
När Twin Club MC i Norrtälj... |
|
|
Tidigare SMC-profil tar över som ordförande i Svemo
Mötets ordförande Anna Iwar... |
|
The Distinguished Gentlemans’s Ride
Den 17 maj är det åter dags... |
|
|
|
Stor invigning på Sulas MC
Efter att Sulas MC bestämde... |