mjo det är det, som sagt jäkligt synd att man inte har råd med båda (+bil)CeltaniC skrev:2523506Cross är ett kul valsyn bara att ekonomin inte klarar av en hoj på gatan med
Have Fun!![]()

tackar

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
mjo det är det, som sagt jäkligt synd att man inte har råd med båda (+bil)CeltaniC skrev:2523506Cross är ett kul valsyn bara att ekonomin inte klarar av en hoj på gatan med
Have Fun!![]()
-Rosen- skrev:2526216mjo det är det, som sagt jäkligt synd att man inte har råd med båda (+bil)
tackar![]()
måste ha något att ha crossen påCeltaniC skrev:2526870Who needs a car!?![]()
Tryptamine skrev:2528381Hallå alla glada!! Tänkte bara berätta att jag äntligen fått mitt A på kortet!! Tråkig tid på året kanske men det går ju o köra fotrfarande...
Nope det var det "tyvärr inte"Tryptamine skrev:2531170CeltaniC det va möjligtvis inte dig jag såg igårkväll vid bilprovningen? Jag kom ifrån rondellen o du kom ifrån centrum så att säga..
Det är inget TGR nu nä, intresset sjönk rätt mkt efter sommaren var slut. Men jag är den stora orsaken, körde slut på "bensin & tillbehörs besparingarna" och då är det inte mkt mer man kan göra. Kan tidigast köra vid lönedags denna månadenTwinLoveRace skrev:2536722Här e ju heldött. Kör ni inte tgr längre?
Inga Onsdags Gazz för min del på ett tagmajoon skrev:2529756idag e det onsdagsgazz! tänk på det![]()
CeltaniC skrev:2539272Nope det var det "tyvärr inte"
Det är inget TGR nu nä, intresset sjönk rätt mkt efter sommaren var slut. Men jag är den stora orsaken, körde slut på "bensin & tillbehörs besparingarna" och då är det inte mkt mer man kan göra. Kan tidigast köra vid lönedags denna månaden![]()
Ska bli nga turer till helt klartdå kommer det poppa fram här
Inga Onsdags Gazz för min del på ett tag
men ha kul!![]()
blueblade skrev:2540252![]()
Hallå!!!!!
Man började undra vart du tagit vägenSkönt att se att du e kvar här
![]()
helt rätt, bara sett en massa posörkörande gubbar som tokvarvar sina FJR1300 mellan trafikstoppen...Eddi skrev:2540927Tjenare
var i trelleborg i fredags tor jag det var.. såg inte en jävel som var ute och körde.. själv drog man på bakhjulet i 180 hela jävla streckan nere vid järnvägen (70 vägen där)
hehe
du menar trelle racewayEddi skrev:2540927Tjenare
var i trelleborg i fredags tor jag det var.. såg inte en jävel som var ute och körde.. själv drog man på bakhjulet i 180 hela jävla streckan nere vid järnvägen (70 vägen där)
hehe
-Rosen- skrev:2544868du menar trelle raceway(alltid nån bil som tror att man är en moppe efter rondellen och ska styla lite
)
Cel!!! Töm din brevlåda, du har maxat utrymmet!!CeltaniC skrev:2547546bara till att visa dom the "real deal"
![]()
mjo men oftast så lägger de sig i vänsterfilen och fiser i 70CeltaniC skrev:2547546bara till att visa dom the "real deal"
![]()
o du weelar förbi dom.. eller du har gett upp det-Rosen- skrev:2547750mjo men oftast så lägger de sig i vänsterfilen och fiser i 70![]()
Maverick_ou812 skrev:2547593Cel!!! Töm din brevlåda, du har maxat utrymmet!!![]()
fick tillbaka hojen för 5dagar sen, annonsen ska antagligen ut imorgon så jag tar det säkra före det osäkrachukabowa skrev:2548592o du weelar förbi dom.. eller du har gett upp det![]()
Tryptamine skrev:2528381Hallå alla glada!! Tänkte bara berätta att jag äntligen fått mitt A på kortet!! Tråkig tid på året kanske men det går ju o köra fotrfarande...
![]() |
Tierp Arena värd för EM i Dragracing
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla
Screenshot Den 16–17 aug... |
|
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Vi provkör Indian Sport Chief RT
I Allt om MC nummer 8 som k... |
Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma
När en hojfirma i Tombolo i... |
|
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |