Solid snake
Guest
Precis det jag menar, den banan är roligare med hojar som inte går så in i helvetes fort, toppfart behöver man bara på rakan.Har kört 7:06 med race duccen och Failure conditions påslaget i TT mode (inte fjant arkad mode). Failure conditions gör så att om du är av banan så gäller inte tiden på det varvet.
Tycker det är roligare med långsammare hojar på Nurburgring. Med race hojarna består 1 varv av 50% tur om du ska lyckas sätta en bombrepa.
Och det är som du säger, det är hälften tur att sätta en bombrepa på en snabb hoj, sjukt lätt att köra omkull med dem, speciellt på hoppen.

Ligger på 8:02 nånting nu med vfr 400, fan vad det är svårt att komma under 8...

Edit: jag kör TT mode på ringen, och då kan man inte fultrimma hojen med en massa extrahästar, så ska man köra ringen och lägga upp här så ska man köra TT mode och inte arkad.

Last edited:
