Biltmore
Blood Group: Red
Mission Impossible 2 har en ganska OK hojsekvens, med en Daytona & En Speed 3, men undrar var / när dom gjorde pitstop & bytte till offroaddäcken? 

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Jag vill minnas att den var svinlöjlig.HönaPower skrev:Mission Impossible 2 har en ganska OK hojsekvens, med en Daytona & En Speed 3, men undrar var / när dom gjorde pitstop & bytte till offroaddäcken?![]()
sandstream skrev:Regissören har varit med på MTV Cribs och han garvar hela vägen till banken!
Impulsköpte en Porsche Turbo för $150.000![]()
Japp, men det var ju inte vilken kåk som helst.Rigge skrev:Va hade han då, en kåk helt utan möbler och en Porsche?
sandstream skrev:Japp, men det var ju inte vilken kåk som helst.
Gissar att den kostade en slant.
Men han gjorde ju mycket musikvideos så han kanske hade gott om cash sen tidigare.
nasholm6 skrev:Torque är inte mycke o hänga i julgran....
Finns det nån bra MCfilm förutom alla stunt/race/krash filmer?
ja det är ändå det absolut sämsta en sp-2 som har en radfyraMattE. skrev:ja, helt sjukt löjligt.
eller höghastighetskörningar på sanddynor, Honda VTR SP1 som låter som en radfyra (man hör bara radfyra-ljud från hojarna)
Det är väldigt vanligt att man fuckar upp ljudet. Undrar hur de tänkte i Black Rain med Michael Douglas när alla 2-takts crossar låter som 1000 cc radfyror? I Torque var det ju bara naturligt att det också skulle bli fel, förmodligen för att de tyckte det blev c00l4r3.Mr.PB skrev:ja det är ändå det absolut sämsta en sp-2 som har en radfyra, jävla idioter som tar ljudet från en annan hoj!!!
Ja, han verkade jäkligt mysko.Rigge skrev:Ja men ändå vilken trökskalle han var. Kul att ha ett stort hus utan grejer i... det är bara rapgubbarna som vet hur pengar ska spenderas![]()
Amen!Neutral skrev:Se den som bottenreferens - allt filmtittande efter det är bättre!![]()
Maverick_ou812 skrev:Amen!![]()
Inget kan bli sämre än Torque.
Zee skrev:Den är baserad på en sann historia ock ska ses mer som en dokumentär. Nästan inga specialeffekter är tillagda och nästan inget är trickfilmat.
drovy skrev:nån som tänkt på att polisen när den stenhårda reapers killens lillebror blir dödad, beskriver en aprilia rsv som en "custom motorcycle" ?![]()
![]() |
Bike kör Stark Varg EX!
Under hösten kommer Bike gö... |
![]() |
Customhoj Bike Show 2026
Den 23 till 25 januari körs... |
![]() |
Racing på Kjula Dragway till helgen
Den kommande helgen (23-24 ... |
Harley-Davidson och MotoGP lanserar Harley-Davidson Bagger World Cup
Harley-Davidson och MotoGP ... |
|
![]() |
BMW Motorrad International GS Trophy 2026 körs i Rumänien
Platsen för BMW Motorrad In... |
![]() |
Strängnäs Bike Show den 30/8
Sista lördagen i augusti är... |
![]() |
Mälaren Runt – Tillbaka till rötterna
Under lördagen kördes Mälar... |
![]() |
Fat Boy Gray Ghost – 35 år efter Terminator 2
2025-års Fat Boy Gray Ghost... |
![]() |
European Bike Week: 2-7 september 2025
Under veckan den 2 – ... |
Michael Schumachers Honda Fireblade såld på auktion
Michael Schumachers Honda F... |