Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
fezt skrev:Nu när säsongen satt igång ser ja en klar vinnare iaf, Niklas Berggren sopar rent i R1000, går inte att hänga med, fan åsså!
Farsgubben ligger 2:a i SO.... rätt imponerad, tungt att vara 38år yngre och inte riktigt hänga med.....![]()
No offence men jag håller på din farsa.fezt skrev:Nu när säsongen satt igång ser ja en klar vinnare iaf, Niklas Berggren sopar rent i R1000, går inte att hänga med, fan åsså!
Farsgubben ligger 2:a i SO.... rätt imponerad, tungt att vara 38år yngre och inte riktigt hänga med.....![]()
fezt skrev:Nu när säsongen satt igång ser ja en klar vinnare iaf, Niklas Berggren sopar rent i R1000, går inte att hänga med, fan åsså!
Farsgubben ligger 2:a i SO.... rätt imponerad, tungt att vara 38år yngre och inte riktigt hänga med.....![]()
Du kommer att vinna hela serien#8 R1000 skrev:Tjenare grabben. Kanon insats i perkele-landet(övriga tävlingar med).Tack för dom snälla orden men det är långt kvar.....
Strider skrev:Instämmer till fullo. Det märkliga är att varje år så kommer det ett par nya rookies från ingenstans som kör fort fom fan. Måste det vara så varenda år?![]()
Macke skrev:Ha ha ha... Jaa, så jävla orättvist med folk som har talang...![]()
fezt skrev:Jahapp... båda serierna avklarade,Niklas tog hem både SM:et och SO:t, farsgubben blev också tvåa i båda serierna. Själv lyckades ja med en tredjeplats i SO:t och SM:t kommenterar ja helst inte...![]()
Kul säsong med en rolig avslutning på åsen... see you all in 2006.
Över och ut// Simpa
Ja, alla snabba grabbar skall upp i NSB. Vi skall äga pallen i R1000 nästa säsongMacke skrev:Hoppas nu att det är ett gäng som blir uppklassade, så en annan får vara med och slåss om poängen nästa säsong...![]()
KennethN skrev:Ja, alla snabba grabbar skall upp i NSB. Vi skall äga pallen i R1000 nästa säsong![]()
Tack alla för en kunglig RRsäsong och jag har fått träffa så många underbara människor.
/ Kenneth
![]() |
Höstrusch för våra fotografer
Inte bara sommarmånaderna, ... |
![]() |
Jonathan Rea avslutar sin racingkarriär
Efter nästan två decennier ... |
![]() |
Yamaha debuterar med V4 i MotoGP
Yamaha har meddelat att för... |
![]() |
Hojmys i Ugglans Park
Ända sedan början av 90-tal... |
![]() |
MC-mässan 2026
MC-Mässan är tillbaka 23–25... |
![]() |
Bike kör Stark Varg EX!
Under hösten kommer Bike gö... |
![]() |
Customhoj Bike Show 2026
Den 23 till 25 januari körs... |
![]() |
Racing på Kjula Dragway till helgen
Den kommande helgen (23-24 ... |
Harley-Davidson och MotoGP lanserar Harley-Davidson Bagger World Cup
Harley-Davidson och MotoGP ... |
|
![]() |
BMW Motorrad International GS Trophy 2026 körs i Rumänien
Platsen för BMW Motorrad In... |