Firewheel
Ny medlem
GSX-R1000! 

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

OLJEKYLD GSXR skrev:Konstig strypning på Millen isf som stryper till 113hk på slangen. Håndan ger rätt bra med pulver, sen har du ju som bekant skillnaden mellan olika exemplar.
För att tala till trådskaparen, en Tl har inget att hämta mot en Gixxer nånstans. P.s. det heter gsxr1000, inte gsx1000r![]()





OS Guld i tråd bump!![]()


!
!Svårt att förklara det där.. Slängde ut en annons på min TLS i somras då jag inbillade mig att det var färdigkört. När jag sen kollade annonsen efter ett par dagar och tänkte "Den dära skulle man ju köpt" så tog jag bort annonsen..
Måste vara nån sjuk förbannelse eller nåt för jag kan bara inte göra mig av med den. Den har allt en hoj behöver ha och en provstart i garaget på vintern så är jag glad tills våren kommer.
Skulle jag bara köra gata och ha mycket pengar så skulle jag nog kunna tänka mig en RC 51. Dom är ju faktiskt tokfina och brudar gillar dom, har jag hört.


|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |
|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |
|
|
Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni
Retro möter racing – Ducati... |
|
Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026
Voge DS 800 X Rally är en n... |
|
|
|
Harley-Davidson laddar upp med massor av kubik
Harley-Davidson fortsätter ... |