Tips till Tl1000s

JET A1

Ny medlem
Gick med
7 Jan 2006
Ort
Veberöd
Hoj
KTM 640SM-05,TL 1000s-97,Husqvarna ...
:confused: Är lite ny på det här med SF.Undrar lite vad som finnes och vad som är snyggt till Tls tex framlampa, undertail,blinkers mm,bilder mottages väldigt mycket.Min tls är svart med svarta fälgar..:tummenupp
 
Kan inget om streetfighters själv, men jag tror din hoj hade sätt jäkligt grym utan att göra allt för mycket på den:yoparty Något fet styre och en stilren framlampa hade dugit för mig iallafall. Då kan du byta tillbaka utan problem till orginal grejerna ifall du skulle ångra dig:D Men jag kan inget om streetfighters som sagt, så lyssna på experterna här först och främst, inte för att jag tror du skulle göra annat:)
 
Köpte precis en framlykta till en Derbi Senda Xtreme på ebay...:tungan . Har fått för mig att en sån skulle göra sig rätt bra på min framtida fighter...:)
 
*/ ?>
Nyheter
Ducati Superleggera V4 Centenario – kolfiberdrömmen

Med anledning av Ducatis 10...

Yamaha Ténéré 700 World Raid provkörd och klar!

Just nu återhämtar vi oss p...

Provkörning pågår, Ténéré 700 World Raid!

Just nu är vi mitt i provkö...

Världslansering, Yamaha Ténéré 700 World Raid!

Just nu är Bike på plats på...

Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen

Screenshot I samband med...

CTEK visar upp ny laddare och ”booster”

CTEK NXT 5 Nu börjar sol...

Vi provkör nya H-D-modeller

Allt om MC åkte till Malaga...

IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras

EURO MOTO ersätter inte IDM...

Galfer skärper greppet om racing

Pressrelease från Galfer: ...

Vi provkör Indian Chief Vintage

Screenshot I kommande nu...

Back
Top