Maxout
Mr
http://sporthoj.years2.com/frollo skrev:2333158Kolla med J.Andersson han verkar vara en internet guru
http://sporthoj.com/forum/showthread.php?t=83118
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
http://sporthoj.years2.com/frollo skrev:2333158Kolla med J.Andersson han verkar vara en internet guru
J.Andersson skrev:
Bikerbitch skrev:2334632Pjjuuu, film klar. Nu ska jag bara försöka lägga upp den
björn.e skrev:2334641Upp med den jobbar natt så jag behöver underhållning![]()
björn
Fet film. Sätt in EMR:s väl tilltagna royalty på överenskommet konto. Taekk.Bikerbitch skrev:2334669Den ska snart vara uppe på sporthojs ftp.n
126 MB så det tar ett tagHade ju tänkt ta mig ett ligg och sen sova, men det är redan försent
Hur fixar man en länk från ftp.n då så att den blir lättare att sprida?![]()
Den ligger där iallafall "Sviestad 25juli" heter den, var visst bara 116 MB
Ädit: Såhär kanske? http://sporthoj.years2.com/Sviestad25juli.mpg
Bikerbitch skrev:2334669Den ska snart vara uppe på sporthojs ftp.n
126 MB så det tar ett tagHade ju tänkt ta mig ett ligg och sen sova, men det är redan försent
Hur fixar man en länk från ftp.n då så att den blir lättare att sprida?![]()
Den ligger där iallafall "Sviestad 25juli" heter den, var visst bara 116 MB
Ädit: Såhär kanske? http://sporthoj.years2.com/Sviestad25juli.mpg
Ball film, gillade speciellt när du blåser om valmers på sin fet-kittade 190 hästars Gixxer 1000 redan första varvet efter torparn, det tog iaf 12 minuter innan du klipper mig innan bergskurvan, fan va du bromsar sent.frollo skrev:2336893Grymm film![]()
Nu har jag lagt upp det jag filmade oxså
http://www.sporthoj.com/forum/showthread.php?p=2336836#post2336836
/mange

Nja, först omkörd, sedan varvad. Alltså varvad EN gång. Jag satt hela tiden när jag kollade filmen och hoppades att den inte var tillräckligt lång för att jag skulle bli varvad men jo då...GSXR1100R skrev:2337004Neutral fick nog i neutralen eftersom han blev varvad två gånger![]()
Du gick ut sist för att inte bli omkörd av mig.GSXR1100R skrev:2337004Ball film, gillade speciellt när du blåser om valmers på sin fet-kittade 190 hästars Gixxer 1000 redan första varvet efter torparn, det tog iaf 12 minuter innan du klipper mig innan bergskurvan, fan va du bromsar sent.
Neutral fick nog i neutralen eftersom han blev varvad två gånger![]()

Jag bromsade om dig på start och mål, synd att det inte finns filmbevis!Neutral skrev:2337068Nja, först omkörd, sedan varvad. Alltså varvad EN gång. Jag satt hela tiden när jag kollade filmen och hoppades att den inte var tillräckligt lång för att jag skulle bli varvad men jo då...![]()
Ja, att köra i snabba gruppen var lite av förnedrings-VM för min del, ungefär som att vara med i Big Brother kan jag tänka mig men jag förbättrade mina tider varje pass och ingen klagade efteråt (inte ens de som passerade två gånger) så det är ok.valmers skrev:2337299Jag bromsade om dig på start och mål, synd att det inte finns filmbevis!
GSXR1100R skrev:2337004Ball film, gillade speciellt när du blåser om valmers på sin fet-kittade 190 hästars Gixxer 1000 redan första varvet efter torparn, det tog iaf 12 minuter innan du klipper mig innan bergskurvan, fan va du bromsar sent.
Neutral fick nog i neutralen eftersom han blev varvad två gånger![]()
Neutral skrev:2337313Ja, att köra i snabba gruppen var lite av förnedrings-VM för min del, ungefär som att vara med i Big Brother kan jag tänka mig men jag förbättrade mina tider varje pass och ingen klagade efteråt (inte ens de som passerade två gånger) så det är ok.![]()
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-familj har fått sin tredje medlem. Efter F 4...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flaggskepp. Panigale V4 2027 får 218 hästkra...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttonde gången. 2026 års MotoGP-säsong vägrar ...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskyddsbåge, motorskydd och tankskyddsbåge – ut...
Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter debuten av Ducatis första motocrosshoj bekr...
MotoGP inför nytt helgformat från 2027 Två startfält. Två showdowns. Ett MotoGP. Nu kan fansen se fram emot en ä...
En helt ny Bonneville T40, ny Street Triple 798, uppdaterad Tiger 900 och Tiger 1200 . Triumph Motorcycles har b...
Raven Moravia TX Air+: Seriösa mc-kläder till ett överraskande smart pris Ventilation, anpassningsbart väderskyd...
Misano gav Márquez hans femte fulla raceseger sedan Ungerns GP i juni och hans fjärde helg med maxpoäng. Marc Má...
På MC-mässan i vintras anordnade vi en tävling där förstapriset var en säsong med nya Yamaha R7. Tävlingen blev ...