Svensk Roadracing nr.1

Trevlig liten tidning:tummenupp
Bra att man kan ladda ner den nu,tror definitivt att ni kan få lite fler prenumeranter på det här viset!

Bort med tyska då den inte fyller någon funktion och in med en sida med tävlingsresultat.

Jag vill också prenumerera,hur många är vi nu?
 
Redback skrev:
2376276 Bort med tyska då den inte fyller någon funktion och in med en sida med tävlingsresultat.
Tyska? Tävlingsresultat är väl inte till någon större nytta i en tidning som kommer ut några gånger per år? Passar bättre på webben för snabb uppdatering. En tidning kan i stället göra djupare analyser i efterhand.
 
Neutral skrev:
2376289 Tyska? Tävlingsresultat är väl inte till någon större nytta i en tidning som kommer ut några gånger per år? Passar bättre på webben för snabb uppdatering. En tidning kan i stället göra djupare analyser i efterhand.

Tycker också att det passar bättre på webben.Men när man gör reportage om lite "okända" förare så hade det varit smidigt att bara slå upp resultatsidan för att se hur det går för dem.
 
Back
Top