Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Nej, det var han inte. Det där är bara ett påhitt baserat på ytterst svaga indicier... Han var anti både nazism och kommunism.Walt var ju nasse om jag minns rätt, nu har hans anställda förverkligat hans (och Adlof
Nej, det var han inte. Det där är bara ett påhitt baserat på ytterst svaga indicier... Han var anti både nazism och kommunism.
Hade han varit nasse hade han knappast Donald Duck in Nutzi land (Der Furhers Face) skapats av Disney..


kanon, då ska jag genast ändra mitt inlägg, tack![]()
Kollar i kristallkulan och ser att man även kommer ta bort scenen där Lufsen puttar över en köttbulle till Lady för det kränker vegetarianerna (och glöm då inte Göran Persson som läste en bok en gång).
Sen blir det Robin Hood som får stryka på foten för han framställer det täckta könet som svagt eftersom han skall rädda Marion från hemska Prins John.
Och herregud, hur kan man ha missat att Kalle Anka går runt utan byxor, detta MÅSTE ÅTGÄRDAS för det är ju BARNTV!!!
Tomtens Verkstad kommer också försvinna för tänk på alla de kränkta kortväxta personerna.
Snövit som är uppvaktad av 7st dvärgar... HERREGUD, vad är det vi lär barnen egentligen???
Det var högre tolerans när jag gick i plugget, med negerkyssar, negerbollar, sen vill jag minnas att man spelade nigger på skolgården, tänk er DEN idag!![]()
Det är synd om svenskarna.

|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |
|
|
|
Ducati DesertX 2026
Ducati DesertX 2026 – ännu ... |
|
|
KTM firar 100 år av 6DAYS
KTM firar 100 år av 6DAYS® ... |
|
|
Snabbladdad ny 94-hästars elhoj
BBM Hiro – ett helt nyutvec... |
|
|
KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design
Efter flera decennier tills... |
|
|
Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni
Retro möter racing – Ducati... |