Stor Utförsäljning på FUNBIKE

Nya hjälmen funka fint iaf, kallt som f-n sista biten hem men det var ju plus iaf... en grad. Måste se till att få mina handtagsvärmare lagade snart.
Jo, det såg finare ut än vad det var idag, händerna vara ganska djupfrysta sista biten hem. Det blev ju inte roligare av att det vräkte ner regn på vägen dit heller. Fast hellre det än snö... :rolleyes:
 
De hade en hel del kvar idag när jag var där innan stängningsdags :tummenupp Shoppade Motulolja, 420 spänn för 8 liter samt 320 spänn för 4 liter gaffelolja :tummenupp
 
Last edited:
Jo, det såg finare ut än vad det var idag, händerna vara ganska djupfrysta sista biten hem. Det blev ju inte roligare av att det vräkte ner regn på vägen dit heller. Fast hellre det än snö... :rolleyes:

Fick en skur vi med, funderade först om vi skulle vända i Enköping men väl under åskmolnet såg man det blåa fram mot Västerås så vi körde på. Samtidigt som vi var framme rullade det in en Blackbird, han undrade vad i helskotta det var som smattrade = det hade börjat hagla, förstod dock aldrig vilket håll han kom ifrån.

Håller med om att det fanns en hel del kvar, såg att dom hade Leo vince pipor för Z750.. kan den ha hetat så? Även Ninja Z10R eller ja.. något sådant.

Edit:

Men det bästa hittills! Arlen Ness condom jumpsuit, med hål för puckarna! Var jäkligt sugen på att slå till, bara en kvar tror jag :D

20120415_171445.jpg20120415_171510.jpg20120415_171541.jpg
 
Last edited:
Nyheter
Höstrusch för våra fotografer

Inte bara sommarmånaderna, ...

Jonathan Rea avslutar sin racingkarriär

Efter nästan två decennier ...

Yamaha debuterar med V4 i MotoGP

Yamaha har meddelat att för...

Hojmys i Ugglans Park

Ända sedan början av 90-tal...

MC-mässan 2026

MC-Mässan är tillbaka 23–25...

Bike kör Stark Varg EX!

Under hösten kommer Bike gö...

Customhoj Bike Show 2026

Den 23 till 25 januari körs...

Racing på Kjula Dragway till helgen

Den kommande helgen (23-24 ...

Harley-Davidson och MotoGP lanserar Harley-Davidson Bagger World Cup

Harley-Davidson och MotoGP ...

BMW Motorrad International GS Trophy 2026 körs i Rumänien

Platsen för BMW Motorrad In...

Back
Top