Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Milla skrev:2671276Lät inte det som Mavve?![]()
![]()
Haha, mavve kommer inte ens i närheten...Dee_cati skrev:2671372Det är samma person, sannolikheten att det finns två sådana är obefintlig.
Rasistiskt?ktmjacke skrev:2671377Om man retar sig på personer som du själv just beskrivit så e man nog ganska svag själv tycker JAG.Du nämner både längd o hållning på vissa personer,nästan lite rasistiskt tycker jag.Kan man inte träna utan att jämföra sig själv med andra borde man nog syssla med nåt annat.
ktmjacke skrev:2671377Om man retar sig på personer som du själv just beskrivit så e man nog ganska svag själv tycker JAG.Du nämner både längd o hållning på vissa personer,nästan lite rasistiskt tycker jag.Kan man inte träna utan att jämföra sig själv med andra borde man nog syssla med nåt annat.
-Rosen- skrev:2671085läst på flashback på senaste tiden eller?
KalleNorton skrev:2671530Är det bara jag som upptäckt panchis-gubbarna som sitter i duschen dagarna i ända?
Ja, oftast, men de finns även på gym. Det kryllar av dem om det är kombinerat gym/simhall.zoddri skrev:2671532De håller väl till närmare simavdelningen?![]()
för att där finns en "hyffsat" stor tråd om just dettaTeo skrev:2671510skärp dig nu! Vad är det för fel att lägga notis om steriotypa personer? Var skrev Jag att Jag retar mig på dessa? Jag tycker mest att det är kul att se mönster.
Att hacka på en kille för att han är 1.60 tycker även Jagär korkat, det har Jag inte gjort, däremot om denne springer runt med en latsspread och för ett jävla oväsen för att alla ska se hur ball han så är han ju bara jobbig och får väl räkna med att folk tycker och tänker om honom och då är det väl hans bekymmer om han klarar av det eller ej.
Den här tråden var inte menad som en krigsförklaring mot de personer som känner som träffade av mina beskrivningar utan mer att Jag har tränat på 3 olika gym och dessa tre "roller" har funnits på samtliga spelade av olika människor.
nä, why?
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
Kurviger – Appen som hittar vägarna du inte visste att du ville köra
Att köra motorcykel handlar... |
![]() |
Nya europeiska riktlinjer ska höja kvaliteten på avancerad MC-utbildning
I samband med MotoGP-racing... |
![]() |
SMC med och höjer MC-säkerheten i Europa
Sveriges MotorCyklister (SM... |
![]() |
Norton Motorcycles siktar på fyra nya modeller till 2026
Norton Motorcycles förbered... |
![]() |
TILLSTÅND KLART: GGN 2.0 KÖRS I HEJDEBY 2025
Nu är det klart att världen... |
![]() |
Norton Motorcycles siktar på fyra nya modeller till 2026
Norton Motorcycles förbered... |
GB350S i fokus på Wheels and Waves 2025
Honda var tillbaka i Biarri... |